Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mióta letöröltem a Windows...

Mióta letöröltem a Windows Media Playert, azóta az mp3 zenéket nem tudom társítani egyetlen zenelejátszóhoz sem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor én a te helyedben visszaraknám,azt helyre állna a rend.Használni nem muszáj,elférni meg elfér.
2009. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam ezen is.Engem az OK is érdekelne.

Egyébként Total C.-ben nem is jelzi ikonnal az mp3-at csak a videókat stb.

A Sajátgépben viszont van ikonja, csak ott sem tudom dupla katt-al indítani.Ott,ha rákattintok, csak berakja a Winamp lejátszólistájába és ennyi.

2009. aug. 22. 07:52
 3/13 anonim ***** válasza:
mp3-ra jobb klikk Open with/kiválasztod a listából vagy Choose default program...
2009. aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt látszik hogy csak a videofájloknál van ikon.

Azokat el is tudom indítani rendesen.

2009. aug. 22. 08:01
 5/13 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak írnám hogy valószínűleg a társítás menetét írta le,igaz?

Nekem magyarul írja ki azért nem tudom biztosra.

DE, társítani tudom hogy kell, csak nem engedi.

2009. aug. 22. 08:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy az alapértemezett a WMP volt,ami le lett dobva,és most meg a Winampot kéne betenni alapértelmezett lejátszónak ?
2009. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megtenni?
2009. aug. 22. 08:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem itt:

[link]

2009. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahogy már mondták: mp3-on jobbklikk/megnyitás...és itt a winampot választod+mindig a winamp nyissa meg(alul pipa)
2009. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

megpróbáltam ahogy a 9:50 válaszadó írta.A Winampot hiába jelöltem ki alapértelmezettnek,nem akarta az igazságot.

Mikor kijelöltem a Winbdows Media Playert akkor megjelent az ikonja a fájlok előtt és igy sikerült társítanom.Tehát a WMP ikonja alatt fut a Winamp??!!??

Köszi a válaszokat.

2009. aug. 22. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!