Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mióta letöröltem a Windows...

Mióta letöröltem a Windows Media Playert, azóta az mp3 zenéket nem tudom társítani egyetlen zenelejátszóhoz sem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 07:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Próbáld elindítani a Winamp-ot... Beállítások(Ctrl+P)/Fájltípusoknál állítsd be, hogy "csak zene", "csak film"...stb, ami neked tetszik. Ezután meg kell hogy nyissa alapból...
2009. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
HY: anyyi az egész probléma hogy az erdeti wmp amit fel rak az xp magával az olyan mintha az embernek le szakittanák a karját !! magyarul hozza tartózik bele való !! most leht hogy ha winamp ott be rakod alapértelmezett lejátszonak akkor fog menn a zene!! de én azt jaavaslom hogy ted viszza a WMP !!
2009. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Lehet benne valami, amit mondasz.De a WMP lett felrakva a Windoesal együtt és azt töröltem.

Közben azért megoldóődott a probléma.Köszi.

2009. aug. 25. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!