Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Otthon el lehet sajátítani az...

WackoSheep kérdése:

Otthon el lehet sajátítani az alkalmazás fejlesztés fortélyait? Win 8 ra szeretnék alkalmazásokat csinálni!

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 00:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Még a win8 sincs kész, nemhogy az alkalmazásai :D

Szerintem linux-al próbálkozz.

én autodidakta módon programozásokat tanulok, elég jó nyereséggel. most pl C-t és assembply-t egyszerre. Mert így viccesebb.

Nem hiszem, hogy szuperember lennék, szóval biztos megy másoknak is.

2013. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kérlek ne válaszolj oylan kérdésekre amiben nem vagy jártas mert a Windows 8 3 hónapja megjelet és az alkalmazás bolt is szépen növekszik!
2013. jan. 25. 00:45
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

a win7-et is kiadták az előtt, hogy elkészültek volna vele rendesen. SP1 óta mondható normálisnak igazából.

El lehet, de meg kéne tanulnod angolul (és persze magyarul is :D)

2013. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
tudod mit? Bele se kezdj. Ha nem látod magadtól hogy a win8 félkész, nem neked való ez a pálya! Attól,hogy a boltban van még egy kalap sz.r marad.
2013. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Akkor ne azt írd, hogy nincs kész hanem azt, hogy még kiforratlan! Mert maga a szoftver kész csak esetleg nem tökéletes!
2013. jan. 25. 01:29
 6/27 iostream ***** válasza:
100%

Jó hát nem kell minden idiótára hallgatni. Az előző posztoló jó nagy balf*sz, az a tipikus 16 éves aki nagyon belelkesült hogy sikerült írnia egy helló vörldöt, és most már menő programozónak gondolja magát, mert a kis barátai hogy felnéznek rá, és akkor elkezdeni osztani az észt mindenféle témában, pl ilyen téma az operációs rendszerek is. Már csak az M$ hiányzott a szövegéből.


Amúgy kérdező, te is megéred a pénzedet, a google az gondolom nem megy nálatok, pedig igen hasznos lenne, mindegy, akkor használhatsz binget is, vagy yahoo keresőt. A Microsfot igen bőséges anyaggal látja el az embereket, mert neki is érdeke, hogy alkalmazások szülessenek.

2013. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
El lehet sajátítani a használatát, de ha még a kereső használata sem megy, akkor bizony elég nehéz lesz. A programozás nem olyasmi, hogy "nah, akkor holnaptól én win 8 alkalmazást fogok írni".
2013. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Először kezdj-el programozni. Nem tudom, hogy visual studio 2012 Expressz elég lesz-e. Mert nekem csak 7-esem van, bár sztem a visual studio felmegy a 8-asra is.( utóriat megnéztem google-ban igen felmegy rá)

Na már most ha ez megvan, akkor kezdj el például Visual C#-ban, esetleg ha tartasz a c tipusú nyelvektől, akkor visual basic-et.

Ha ez megvan keress a neten tutorialokat az adott nyelvhez

És volálá kész az alkalmazás fejlesztés windows 8-ra.

Ezt a microsoft honlapjáról tudod leszedni, a google-ban lehet megtalálni, és szedd le. A Visual basic sztem egyszerűbb, viszont lassabb programot készít, illetve egy bár dolog hiányzik belőle(öröklődés), mint a visual c#-ból. Utóbbi sem túl nagy ördöngőség:

És ha már valaki emlegette a hello world-ot megmutatom annak kódját:


using System;



class MainApp {

.

public static void Main() {


Console.WriteLine("Helló Világ!");

}

}

Ez egy parancssori ablakba kiírja azt, hogy helló világ.

Form-ot is lehet készíteni benne, meg sok minden mást.

Sok sikert hozzá!

2013. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%

@iostream

nem 16,vagyok és nem is helowörldös. Momentán ipari automatizálásí szoftvereket fejlesztek assemblyben, c-ben,illetve plc-t leginkább ladderben. Nem képzelem magam programozónak.mert nem az a szakmám,hobbiból kezdtem el és csinálom.

2013. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

@09:34: Akkor nem kéne ekkora baromságokat mondani legalább.


Kérdező: Google sokat segít, de előbb a programozás alapjait kéne elsajátítani.

2013. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!