Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Otthon el lehet sajátítani az...

WackoSheep kérdése:

Otthon el lehet sajátítani az alkalmazás fejlesztés fortélyait? Win 8 ra szeretnék alkalmazásokat csinálni!

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 00:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

We have a badass over here. Leírja C-ben vagy Pascalban, aztán csak nézhetsz! iostream, én figyelnék a hátamra!


Most komolyan. Eltértünk a kérdéstől, nem? A kérdésben leírtakra: Programozni meg lehet tanulni otthon is, diplomát viszont a legtöbb cégnél elvárnak. Alkalmazást is tudsz fejleszteni win8-ra, csak lehet hogy egyedül egy egész alkalmazás nem éri meg(mindegy milyen a tudásod, sok idő). Ajánlott nyelvek a C#, Visual Basic, esetleg C++,Java

2013. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja én is offolnék. Azért én LINUX párti vagyok. Egyszerűen gondoljunk bele a WINDOWs és a LINUX közötti különbségre. A Windows-t igen komoly fizetésért íratják a programozóval. A LINUX pedig GPL lincenszes, tehát nem biztos, hogy kap érte fizetést aki írt bele egy részt( sőt...). Viszont LINUX-ban ha felfedeznek egy biztonsági rést, akár aznap ki lesz javítva. A múltkor kitettek egy local root exploitot linuxra. Kipróbáltam én is és működött. Rá két órával elindítottam egy normál frissítést és már nem működött rajta. Persze a Microsoft is foltoz rendesen dolgokat, de azért megdöbbentő volt, hogy kitettek egy exploitot, két órával később már nem működött. A microsoft pedig egy igen kemény biztonsági rést az Internet Explorerben még csak tervezni sem tervez javítást( legalább is hivatalosan nem). ( a biztonsági rés abból áll, hogy egy fizetett hirdetésből le lehet követni a virtuális billentyűzeteket)
2013. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 iostream ***** válasza:

"Még a win8 sincs kész, nemhogy az alkalmazásai :D

Szerintem linux-al próbálkozz."


Ebből gondoltam, hogy linux párti vagy. Persze ha nem te voltál ez, akkor meg nem neked válaszoltam, úgyhogy nem tudom, mit rinyálsz.

2013. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Azért írtam a linuxot,mert egy nyílt kódú rendszer alkalmazásainak fejlesztését könnyebb elsajátítani, mint a windows-hoz készíteni bármi értelmeset. És nem azést, mert mániákus linuxos vagyok.Látom a logika nem az erősséged.
2013. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk az valóban igaz, hogy kisebb alkalmazásokat könnyebb linuxon írni, sőt nagyobbakat is.

De azért a Win8-ra azt mondani, hogy nincs kész elég erős állítás. Készen van az, csak nem teljesen hibamentes, de teljesen tökélese és hibátlan program nem is létezik. (Legalábbis ilyen méretben jóformán képtelenség az általános módszerekkel.)


De baromira eltértünk a kérdéstől.

Meg lehet otthoni is tanulni programozni. (Csak elszántság és idő kell.)

2013. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 iostream ***** válasza:
És ezt valamivel alá is tudjátok támasztani, márhogy Linuxra könnyebb alkalmazást fejleszteni? Mert nekem ellentétes a tapasztalatom.
2013. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A sokéves átlagnak könnyebb, ennyi és kész.
2013. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!