Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvet...

Milyen programozási nyelvet ajánlatok emelt infó értségihez?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki hogy magamtól kellene megtanulni ,csak nem tudom melyik nyelvet válasszam.

Lehetőleg olyat keresek amihez van sok tutorial lehetőleg magyar nyelven



2013. márc. 11. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


Tisztánlátás végett. Perl csak Mac-en illetve néhány Linux-csomagban használható.

2013. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi jó tudni

A linuxtól nem riadnák vissza de nincs kedvem ott is áttanulmányozni az összes "office" programot

És lenne még egy kissé bugyuta kérdésem :

Angol kiosztású billentyűzetet lehet kérni?

3 éve ezt használom és nem szeretném akkor ott keresgetni a különböző jeleket

2013. márc. 12. 21:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet kérni, de átválthatsz rá.
2013. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bármelyik iskolában is tartanának pluszba angol billentyűzetet. Ha már tudod hova fogsz kerülni, menj el és beszélj a rendszergazdával hogy vihetsz-e sajátot.
2013. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én amire ki vagyok akadva az a 10es Office hiánya,huha jó hogy azt tanítják erre ha nincs az iskolának licence akkor b@szhatom ,komolyan mondom a 2003-mas word,exel,accessre való átszokástól (inkább visszaszokástól )jobban félek mint attól hogy magamtól kell ezt az egészet megtanulni (hosszú hogy miért de tényleg nincs nagy iskolai segítség)

És ahogy ismerem őket úgyis az utolsó percben mondják meg hogy melyik office lesz

2013. márc. 12. 21:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Másik iskolában írod, és az lesz amit az előbb linkelt lapon beikszelsz.
2013. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!