Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelven...

Milyen programozási nyelven volna érdemes olyan programot írni, mely személyiségteszteket gyűjt össze?

Figyelt kérdés
Már egy ideje felmerült bennem a gondolat. Valami olyan egyszerű dologról volna szó, hogy egyébként jól bejáratott pszichológiai teszteket ki lehet tölteni (esetleg el is lehet menteni kitöltés közben stb.), azokat megadott kulcs szerint kiértékeli. Legfeljebb grafikonok lennének még emellett, amelyek egyes teszteknél fontos.

2013. márc. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos, hogy asztali alkalmazás legyen, akkor html+css+php kombinációval egyszerűen meg lehetne csinálni. Ha nem sok adatot kellene tárolni, akkor még adatbáziskezelés sem szükséges, csak txt fájlokból olvasni-írogatni.
2013. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez így evidensnek is tűnik.

És ha asztali alkalmazásban gondolkodom?

2013. márc. 9. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem kell nagy dolgokat csinálni, szerintem egy fejlett prog. nyelv, pl. Java,C#,VB de egy ilyen projectnél azt mondom az legyen a nyelv, amit legjobban ismer az, aki csinálja.(Akár C-ben is lehet ilyesmit csinálni, nem kell hozzá gyak. semmi, csak egy tömb, meg összehasonlítások)


A grafikonos megjelenítés más tészta, ahhoz én a C#-ot használnám, abban biztosan tudom hogy egyszerű a grafikonkészítés.

2013. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából leginkább C-hez értek, de lehet, hogy itt az ideje C#-ba vagy Java-ba belevágni, mert mostanában úgyis elkezdett érdekelni.
2013. márc. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!