Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Informatika egyetemen miket...

Informatika egyetemen miket tanulnak, mert ugy tudom hogy nem csak programozást van még mellé egy csomó matek meg gondolom, hogy az office -okal is foglalkoznak 1 bemutatót 1 táblázatot stb. jól gondolom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Én programozókról beszéltem, hogy nem szokás Office-t használni (főleg nem tanítani), és sajnállak, hogy nem tudod értelmezni az iróniát, és kulturálatlan jelzőkkel próbálod csökevényes p.nisz méreted kompenzálni. :D

Nekem nekem kell bizonyítanom szakmai tudásom, míg te már sikeresen bizonyítottad tudatlanságod, szinte minden oldalon található egy hozzád kapcsolódó kötekedés, ami szakmailag nem állja meg a helyét, úgyhogy köszönöm szépen, de nem kérek a te szakmai értékelésedből, mert az igen messze áll a szakmától.

2013. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 iostream ***** válasza:
59%
És sajnos az ilyen emberek érnek el sikeres karriereket pl multiknál. Hatalmas pofával tudják nyomni a saját álláspontjukat (még ha lenne ilyen, nevezzük inkább érdeknek, mert az álláspont feltételez némi ismeretet), amivel a menedzsmentet pont meg is lehet győzni.
2013. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na nem fogok itt veled vitatkozni, mert van aki dolgozik is. :D De nem tudom, hogy most magad jellemzed-e, mert ha igen, akkor megértem, hogy ilyen morcos vagy, egyéb esetben nem tudom milyen logika alapján állítasz fel a szakmai hozzáértésemről képet, mikor se engem, se egyetlen egy munkámat még nem láttad, de te biztos ilyen új generációs programozó van, ezt is egyetemen tanítják? (ne válaszolj, úgyse érdekel :D )
2013. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A kérdésem már senkit se érdekel ?:)
2013. márc. 14. 16:17
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedet megválaszolták. Office nálunk csak a Solverre szűkült, az is csak operációkutatással kapcsolatban és csak érintőlegesen. Egyébként rengeteg matematikai tárgy (főleg analízis, lineáris algebra, diszkrét matematika, matematikai logika), sok programozáselméleti tárgy (algoritmusok, mesterséges intelligencia, fordítóprogramok, párhuzamos programozás), illetve programozási nyelvek, de ez utóbbiak nem a leghangsúlyosabbak lévén, hogy programozási nyelveket bárhol bármikor meg tudod tanulni, akár otthon könyvekből vagy a netről is, a lényeg úgyis a gyakorláson van. A többi elméleti tárgy is inkább arra jó, hogy egy bizonyos programtervezői- és fejlesztői szemléletet adjon, illetve a matematika esetében egy biztos alapot amit különböző fejlesztéseknél esetleg felhasználhatsz.


Egy programozó matematikus.

2013. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Innen is lehet tájékozódni kicsit, hogy milyen tárgyak is vannak mondjuk az ELTE IK-n és azok mit is tartalmaznak: [link]
2013. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. márc. 15. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!