Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Létezik páwa programozó?

ChrisMix kérdése:

Létezik páwa programozó?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Minden programozó páwa, mint ahogy a katonák 95%-a transzi.
2013. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

Igen,én is olyan lennék,ha a páwa az igényes pasit jelenti.

Eddzek heti 4-szer,ruhában is csak a legjobbakat veszem fel.Szeretem a fullos sunákat,a nagy komoly verdákat,a csillogást villogást.

És fejlesztő vagyok én is :D

2013. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 iostream ***** válasza:
100%
Szerencsére nem ez az igényesség definíciója, de pávának még lehet elmész, ahhoz nem értek.
2013. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem igazán érdekel a páwa dolog. Volt 1 évig barátnőm, de nem éreztem magam se többnek se kevesebbnek. Sőt inkább kevesebb idő jutott magamra. Azóta elvagyok nő nélkül is. (Persze nem azt mondom hogy, nincs ismerős/baráti viszony 1el se.) Engem inkább az tett boldoggá, hogy sikerül elérnem azokat a célokat, amiket magam elé tűzök. Legyen ez karrier, vagy valami feladat.


Mindezek tovább, olyan hogy diszkó, koncert... Köszi nem kérek belőle. UTÁLOM a tömeget. Most mi értelme van, berúgni és másnap józanodni? Vagy felszedsz 1 dögös csajt, megrakod és utána te vagy a Jani? Egy ilyen bulin elmegy 10.000pénz. Most heti 4x bejátssza valaki, akkor 40ezerből gondolj bele mit tudnál venni? Szóval a fentiek nálam ez nem játszik.


Inkább veszek részt 12-14fős kajak túrán, vagy egy kisebb fős kiránduláson, ahol jól is érzem magam, és nem az alkohol van a fő célkeresztben.

2013. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez tetszett utolsó.

Én sem értem ezeket a fiatal alkoholistákat.

Azt hiszik,hogy menők mert cigiznek meg isznak.Közben pedig buták.


Én is az vagyok de próbálok okosodni de nehéz mert nincs túl jó fejem ahhoz ami érdekel. Buta vagyok de nem iszok nem cigizek nem vagyok diszkós sem.

2013. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csodálatos leírás. Szereztél egy boldog pillanatot. :D
2013. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!