Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyetemen tanítanak C# vagy...

Egyetemen tanítanak C# vagy C++ nyelven programozni? (MMORPG írásához kéne) Ez 2 at 1 ben kérdés 2:ŰTudnátok valami könyebb animáló programot a pencil 4. 0 nál? Vagy ehez valami használati utasítást?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"3 éves vagyok sz@rt ssem értek a programozáshoz de irtam egy számológépet és konkrét le ****** a te aknakeresődet :D"


És azt a maximum 15 sort mind magadtól találtad ki?


De visszatérve a kérdéshez. Igen tanítanak egyetemen C-t és C#-t. Kb kiteszi az órák 5-10%-át. Mellette meg egy csomó matek,egyéb prog tárgyak, meg elméleti dolog. Neked még nem azon kell gondolkodni, hogy angol meg magyar szervert készítesz(lol?). Először az adott nyelv alapjaival kell tisztában lenned. Utána próbálkozhatsz kisebb játékokkal, de addig semmi értelme, mert minden probléma felett heteket/hónapokat fogsz ülni a hiányosságaid miatt és ha véletlenül sikerül megoldani, akkor sem lesz hatékony. Egyedül neki állni MMORPG-nek kb annyira reális, mert egyedül arrébb lapátolni a Himaláját.


Szóval amit javaslok: tanulj programozni, tanulj matekot(modellezés, grafika esélytelen matek nélkül), tanulj angolt, tanulj magyart(!) és némi tisztelet.

2013. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
sz*rok a tiszteleted ebböl inkább veszekedés lett mint segítség és most nem azon van a hangsully h menyire reális hanem hogy enyi s*gfej van aki ilyen sz*r válaszokat ad
2013. okt. 2. 15:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd egy tipikus gyökér kis vérpistike vagy, aki épp hogy túllépte a hello worldöt de már ő a király mmorpg szoftverfejlesztő cég egyszemélyben, mindenki más meg köcsög szar, mert nem mondják meg, hogy kell két gombnyomással játékot írni.

Menjél vissza a játszótérre focizni meg told a facebookot a telefonodról aztán kussoljon szépen csöndben amíg fel nem nősz egy olyan szintre, ahol majd köszönhetsz az itt válaszolóknak egyáltalán...

2013. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"sz*rok a tiszteleted ebböl inkább veszekedés lett mint segítség és most nem azon van a hangsully h menyire reális hanem hogy enyi s*gfej van aki ilyen sz*r válaszokat ad"


Korrekten leírtam mi kell neked és mi van egyetemen. Ezek után te elkezdesz nekem magyarázni? Kis agyatlan takony vagy. Tényleg nem ártana magyart tanulnod, hogy fel tudd dolgozni, amit segítő szándékkal írok/írunk neked.


De megnyugodhatsz ilyen mentalitással nem, hogy MMORPG-t nem fogsz készíteni, de még közmunkásnak sem fogsz kelleni.

2013. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!