Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek érdemes programozó...

Szerintetek érdemes programozónak tanulni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy kb mennyi idő alatt lehet elsajátítani a programozást hogy meg lehessen élni belőle? Könnyen elehet e helyezkedni vele itthon vagy külföldön ? Mennyire keresett szakma? Mennyit lehet vele keresni ? Milyen főiskolákat tudok ajánlani programozással kapcsolatosan?
2014. jan. 19. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Óbudai egyetem -et tudom ajánlani mint iskola.

Ide haza kereset a profi gyakorlattal rendelkező, de éhbérrel is beérő programozók. (szinte az összes programozási felületen)

Nyugati országokba érdemes gondolkodni, pl. németeknél egy kezdő Junior állásnál is meg van a havi 2000€. (600 ezer)

Gyakorlottabb, tapasztaltabb programozók akár 2500-3000€ -t is kereshetnek.

Hazai piacon ennek az összegnek maximum a 1/3 -át, de inkább a 1/4 -ét, ha nem kevesebbet.

2014. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BME,ELTE, esetleg ha a környéken vagy, SZTE
2014. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is NIK-et ajánlom (óbudai egyetem)

3-4-5-6-7 évet saccolok attól függ mennyi nyelvet milyen szinten akarsz megtanulni

Ha jó vagy akkor megtartanak, diákok közül is rengeteg programozót keresnek és ha egy jó céghez bekerültél akkor ott is maradhatsz!

Az ár változó

2014. jan. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!