Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire érdemes kötelező...

Mennyire érdemes kötelező gyakorlaton kivül más gyakorlaton részt venni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 10:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát. Kb. 0 tapasztatalat(sulis dolgokon kívűl,nem voltam még munkában),örülök, ha kellek valahova ingyen is.:D

Még talán nem vagyok annyira jó,hogy fizessenek érte...

2014. máj. 25. 14:06
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"örülök, ha kellek valahova ingyen is.:D "


Nem a tapasztalattal van itt gond, hanem az önbizalommal.


Nevetségesen kevés fizetésért (nettó 800 forint per óra) felvesznek szinte semmi tapasztalattal is, ha egyetemista vagy. Bár ebben az esetben multiknál érdemes próbálkozni.

2014. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 SimkoL ***** válasza:
'Nevetségesen kevés fizetésért (nettó 800 forint per óra)' basszus nálunk 500-ért kapálnak a szőlőben :)
2014. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Nevetségesen kevés fizetésért (nettó 800 forint per óra) felvesznek szinte semmi tapasztalattal is"



Azért nulla tudással nem vesznek fel mindenhova:

ITSH-nál asszem van még min. egy forduló, ha önéletrajzilag megfelelt.


800 ft óránként:

programozói szakmában (lehet) az,de pl. diákórabérhez képest kb. kétszer jobb.


És a tanár is megmondta: szakmai gyakért alapesetben nem jár fizetség. Ha kapunk,örüljünk neki.


És gondolom a hely is számít. (Talán Bp-n gyakrabban adnak fizetést,de nem Bp-n kevésbé,pl. Nyíregy, Miskolc)

2014. máj. 25. 14:34
 15/18 A kérdező kommentje:

SimkoL:


500-ért?


Fogadjunk,tudok én kevesebb órabérest felmutatni.:D

[link]

bruttó 584. Nettó azért csak kevesebb,mint 500:D


És talán van 340 ft-os órabér is.:D Igaz,nem vagyok otthon az órabérek,meg fizetések világában.

Csak azt látom:

nem vesznek fel,mert 25 év feletti vagyok, nem vesznek fel,mert..., protekció, közmunkásként felveszik de előtte a jól dolgozókat elküldik...

2014. máj. 25. 14:39
 16/18 anonim ***** válasza:

"nálunk 500-ért kapálnak a szőlőben :)"


Az minimálbér körül van, vagy még annyi sem. A kapálás és a szoftverfejlesztés más téma akkor is, ha a srácnak még bele kell tanulnia. Ez egy befektetés.

2014. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 iostream ***** válasza:

"És a tanár is megmondta: szakmai gyakért alapesetben nem jár fizetség. Ha kapunk,örüljünk neki."


A tanárod egy ba... nem ezekben az időkben nőtt fel. Persze ha az ember úgy esne ki az egyetemről, hogy kb egy hello worldöt tudna összetenni, akkor nem kell senkinek, ez tiszta sor, de akkor ne is nevezze magát programozónak (később se, ha ennyi lelkesedése van).

De igazad van, Bp-en könnyebb, mint szinte minden magasabb képzettséget igénylő munkaerőnek.

2014. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tengor ***** válasza:

Vannak cégek, akik direkt a juniorokat keresik, mert őket még "szabadon" a saját technikájukhoz, rendszerükhöz alakíthatják.

Én nem aggódnék ezen ennyire. Számtalan fórum van a neten, ahol a programozó találkozhat a leendő munkaadójával. Böngészd ezeket és küldözgesd az önéletrajzokat szorgalmasan!

2014. máj. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!