Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen informatikai OKJ-t...

Milyen informatikai OKJ-t érdemes megcsinálni?

Figyelt kérdés
A lényeg. 24éves vagyok, és most úgy érzem váltanom kéne munkahelyet, sajnos csak egy OKJ-ra futja a pénzemből és időmből. De nagyon nehéz döntenem, nincs semmi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, ezért a nálam tapasztaltaktól kérdezném, hogy milyen tanfolyamot érdemes megcsinálni, amivel el is lehet helyezkedni, és normálisan keresni. Amiket láttam, rendszergazda, programozó és biztosan sok más szak is van. Köszöönm szépen a segítséget előre is !
2014. júl. 10. 19:51
 1/2 soccerway ***** válasza:
100%
programozás nem egyszerű, rendszergazdának meg kevés egy okj-s bizi, oda főiskola kell.
2014. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél már kifejtettem a véleményemet az OKJ-kről.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..


Ha nagyon muszáj valamit letenni, akkor talán valami webes cuccot, de ott is nevetségesen kevés és jóformán használhatatlan tudást adnak.

Sajnos az informatika komolyabban csak az egyetemen kezdődik.

Igen, lehet otthon magadtól tanulni és igen, van egy csomó "fölösleges" tárgy az egyetemeken, de mégis egy jól strukturált anyagot hallgatsz és tényleg számot kell adnod arról, hogy érted is.


Egy OKJ-vel jó esetben is bekerülsz egy kis céghez fillérekért robotolni. Kétlem, hogy ezt szeretnéd.

2014. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!