Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Régebbi Java (1996) -os...

Régebbi Java (1996) -os könyvet könyvtárokról érdemes olvasgatni?

Figyelt kérdés

Van egy könyv ( [link] )


Érdekelt engem, mert könyvtárakról szólt, azokról pedig keveset tudok, de amikor megláttam a dátumot, kissé elbizonytalanodtam. 96 óta már elég sok szabványosított könyvtár jöhetett pluszba, szóval van értelme ezt olvasgatni? Nem nagy pénz, de most feleslegesen akkor nem olvasgatnám, főleg hogy lehet azóta már változtak is a parancsok, és megtanulnám rosszul a végén.



2014. aug. 20. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van azért ennél frissebb magyar könyv is. De az is elavult lenne. Java 6.0 könyvet keress minimum.
2014. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor linkelnétek valami nem olyan drága könyvet, ami a java könyvtáraktól szól, és korszerű, ha megkérlek benneteket? Szeretnék minél többet tudni.
2014. aug. 20. 13:54
 3/5 SimkoL ***** válasza:
Doksi. hu: [link]
2014. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az #1-ső hozzászólóval nem értek teljesen egyet... ...ugyanis régebben még a könyvek is jobbak voltak... ...manapság meg minden a pénzről szól, amiért csak elszórtan kapsz valamit, azt is véletlenül... :-)


Ha mégis a legfrissebre vágysz, akkor böngészd a net-et, annál frissebb dolgot könyvtárban úgysem találsz... :-)


ui.: én sokszor visszanyúlok régi könyvekhez is, néha csak nosztalgiából is, de jólesik olvasni... :-)

2014. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos jó könyv lehet! Olvasd el, de mellé nézd meg az új Java referenciát, ami meg obsolete ezt meg hagyd ki. Kicsit macerás lesz.


Vagy szerezz új könyvet, mondjuk angol nyelven egy újat.

2014. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!