Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet pénzt keresni...

Hogyan lehet pénzt keresni webfejlesztői tudással ha nincs semmilyen végzettségem?

Figyelt kérdés
szóval hol találok olyan embereket akiknek "aprópénzért" tudok csinálni weboldalt?
2014. aug. 21. 08:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Utánna" lesz majd egyéb vágyad, ami viszont legalább 800K-ba kerül.

Így megy ez...

keresd meg magadnak azokat az embereket, akiket lenyúlhatsz. Legalább ezt ne akard, hogy ingyen tegye meg helyetted más.

2014. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

@H.Tibor87

Nem tudom milyen párhuzam van az között, hogy valaki 8 éve dolgozik egy szakmában, és az között, hogy milyen stílusban válaszol egy kérdésre, ami a saját szakmájáról szól. A stílus kizárólag annak köszönhető, hogy milyen ember vagy.


Ettől még "Igaz Mondó"-mondanivalójában a gerinctelenség említése egyértelmű irigységre vall, de persze ezt 8 éve után már nem veszed észre :)

Ha már 8 éve ott vagy, látnod kéne azt is, amit fél év munka után is látni, hogy nagyon sokan nem végzettségüknél fogva kezdenek bele ebbe, hanem azért, mert érdekes, van benne kihívás, folyamatos fejlődéssel jár és lehet vele keresni. Szerintem más nyelvet beszélünk, mert aki ezt csinálja, az nem gerinctelen és mint már említettem, nem az oktatástól leszel gerinces, hanem a nevelésedtől.

2014. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!