Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Turbo delphiben hogyan tudok...

Turbo delphiben hogyan tudok számológép műveleteit beprogramozni?

Figyelt kérdés
Pl: összeadas meg ilyenek (1 óra múlva dogát írok belőle)

2014. okt. 6. 12:20
 1/8 Tengor ***** válasza:

Azokat nem kell leprogramozni, azokat tudja (+ jel pl).

Ha meglesz, hogy pontosan mit akarsz kérdezni, akkor sem fogod egy óra alatt megtanulni.

Majd legközelebb hamarabb kezdesz tanulni...

2014. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy órával a tanóra kezdete előtt jut eszedbe, hogy tanulni, gyakorolni kellett volna, akkor meg is érdemled az egyest. Nem csak most, hanem a tanév végén is.
2014. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy alapból benne van az összedas de engem az érdekelne hogy ha a nyomógombokkal bevisszük a számokat akkor azokat adja össze
2014. okt. 6. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Writeln('beszoptad');
2014. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:

Áhhh, hogy így.

Mennyire kell bonyolultan és milyen műveleteket? Kell-e foglalkozni a zárójelekkel, precedencia sorrendekkel? Milyen műveleteket kell kezelni?

2014. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na már meg is kapta az egyesét. :)
2014. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
boldog egyest kívánok, kérdező! :)
2014. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

"de engem az érdekelne, hogy ha a nyomógombokkal bevisszük a számokat akkor azokat adja össze"

Ha már bent vannak, miért probléma összeadni őket? Miben különbözik egy képernyőgombbal benyomott nyolcas egy begépelt nyolcastól? Egyébként hova is viszed be őket? És hogyan? Hol tudjuk megnézni az eddig elkészült kódodat?

2014. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!