Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik nyelvet válasszam?

Melyik nyelvet válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy adott témakör amiből rengeteg információt gyűjtöttem. (műszaki vonatkozású, az információk közt vannak technikai adatok, robbantott ábrák, leírások, képek)


Ehhez szeretnék készíteni egy katalogizáló programot. Nem szeretnék egy nagy eresztést, tényleg csak egy alap szintű dolgot szeretnék. (lehessen rendezni márka, típus illetve jellemzők szerint, illetve ha egy adott típusra rámegyek akkor jelenítse meg a rendelkezésre álló információkat)


Az lenne a kérdésem hogy melyik nyelvbe vágjak bele hogy egy ilyen dogot véghezvihessek? Alap szinten programoztam már html-t, php-t, mysql-t.


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. okt. 6. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha winre kel én mindenképpen C#-ban csinálnék ilyesmit.
2014. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A winre en is c#-ot ajanlanam, ahogy elmondtad nem nagy dolgo megcsinalni ezt a programot.
2014. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 7. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag majdem minden nyelvben megvalósítható.

Ha programoztál már php-ben, és ismered a html-t, és az sql-t, akkor ezekkel is elég jól meg lehet csinálni webes felületre.

2014. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!