Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő alatt lehet TOTÁL...

Mennyi idő alatt lehet TOTÁL nulláról megtanulni programozni, mondjuk C++ nyelven úgy, hogy az érjen is valamit?

Figyelt kérdés

A totál nullát úgy értem, hogy a programozásról maximum annyit tudok mi az az integer és a float (mármint mit jelentenek, gyakorlati használatukat nem vágom). Python-ban tudok valami egészen minimális összeadás kivonás maradék stb számítást végezni.


Alapvetően nem vagyok egy hülye gyerek, van szorgalmam és könnyen tanulok meg dolgokat, csak elszúrtam az életem és rossz szakon tanultam tovább (ELTE biológia msc végzettségem van). És Kilátástalannak érzem az életem.


Ezért sírva könyörgök az általam sokra becsült, ezt olvasó programozó szakembereknek, árulják el mennyi esélyem van megtanulni a nyelvet annyira, hogy a legalapvetőbb, alulfizetettebb de ezzel kapcsolatos pozíciót betudjam tölteni akárhol (mert ez is többet fizetne mint a végzettségemmel bármi). Valamint mivel érdemes kezdeni? Esetleg egy ajánlott irodalom is jól jönne. Angol nem akadály, felső fokon beszélem.



#C++ #C++ kezdőknek #C++ tanulása #C++ tanulása önállóan
2014. nov. 17. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Revizálnám magam: a Werner-féle anyaggal kapcsolatban tévedtem, összekevertem egy másik művel (amelyhez viszont nem tudok útbaigazítást adni).


Egyébként engem is érdekelne, mit sikerült kihozni a tervekből így két és fél év távlatában.

2017. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem fel a kérdést még 7 éve és igen, sikerült elhelyezkednem. Havi 600Ft-ot keresek jelenleg.
2021. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*600k
2021. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Hogy csináltad? Milyen lépéseket javasolnál, ha valaki meg akar tanulni programozni a 0-ról?

És milyen könyvet?

2021. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy milyen nyelveket tanultál meg, és mennyi idődbe telt az, hogy munkát is kaptál.

Illetve milyen területen dolgozol jelenleg.


Köszi a választ!

2021. szept. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 Egy kissé már régi a hozzászólásod, de ha még aktuális, dobj egy privit, és időm függvényében segítek.
2022. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!