Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van ilyen programozói állás?

Van ilyen programozói állás?

Figyelt kérdés
Annyi a kérdés,hogy külön irodád van,tehát nem egy helyiségben kódolsz a többiekkel, hanem egy külön kis helyiségben.? :) :)
2014. dec. 8. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az állástól függ, hanem a munkakörülményektől.

Nyilván nem kap minden kis programozó külön irodát, akinek meg külön irodája van, az általában nem programozik elsősorban.

Persze sokan dolgoznak otthonról, ami kényelmesnek tűnhet, de szerintem legtöbbször csak nehezíti a kommunikációt a kollégákkal.

2014. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy általában milyen szokott lenni ez a körülmény? :) :)
2014. dec. 8. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szvsz: kisebb cégeknél 1 szobába 'sok' ember (<10), nagyobb cégeknél pedig ilyen iroda blokkok (nem tudok rá szót) amiket nem rendes fal választ szét.
2014. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mint ahol John Anderson dolgozott. :)
2014. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
cubicle
2014. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#viperM: Nálunk open space office van. Kis paravánok ugyan vannak, de nincs az ember olyan nyomasztóan elsuvasztva, mint a cubicle office esetén. Mondjuk néha tényleg jó lenne inkább egy privát iroda... :)
2014. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SimkoL ***** válasza:
68%
Anno, mikor elkerültem az informatikusoktól egy másik osztályra én az első emeleten voltam, ők a negyediken és az ötödiken, lift a harmadikig járt, a telefon személytelen, mutogatni nem tudsz, a közös dolgokban pedig illet egyeztetni. Hidd el néha jó külön, de egy idő után zárkózott leszel ha nincs kihez szólni, esetleg tanácsot kérni. Egy idő után már a családdal is ellenséges leszel ha hozzád szólnak. Hét éve nyugdíjas vagyok, nekem szerencsém volt amíg dolgoztam 'csak' kétszer akadtam ki úgy, hogy orvosra volt szükségem. Kell a társaság még ha néha kicsit idegesítenek is.
2014. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!