Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Teljesen kezdő vagyok és a...

Mave80 kérdése:

Teljesen kezdő vagyok és a HTML5-öt szeretném megtanulni. Melyik könyv a legjobb kezdőnek erre a célra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a hozzáértőknek megvan a magyar könyvekről a véleménye de én magyar könyvet keresek. Angolom nem elég erős és az plusz nehézség lenne, hogy a HTML mellett a nyelvvel is küzdjek :) Majd később.

Angolnál a "Head First" könyvekről amúgy mi a véleményetek?



2015. jan. 13. 09:20
 1/4 Drone007 ***** válasza:
100%

A html-t tanulni úgy, hogy nem szeretnél az angollal "küzdeni", egyszerűen lustaság.

Kicsit szedd össze magad, és állj neki rendesen. Ha valamit meg akarsz tanulni, akkor nem lehet azzal kezdeni, hogy csak azt tanulom meg, amihez kedvem van.

A tutorialok nem várnak el angol nyelvvizsgát, minimális angol tudással simán el lehet boldogulni csak úgy is, hogy a példakódokat és néhány kifejezést ismersz.

Aki ezt az oldalt sem érti, az inkább menjen el kapálni, mert - általában - a webes dolgok nem az ő asztala, szóval elég a kifogásokból tessék:

[link]

2015. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A magyart felejtsd el az informatikában, angol nélkül borzasztóan nehéz dolgod lesz(pláne azoknál a könyveknél, ahol mindent lefordítanak, ha problémád van sehol nem találsz majd értelmes találatot, mert rossz kulcsszavakra keresel).
2015. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Angol nélkül kódolni olyan, mint f#sz nélkül baszni.

Belekezdeni is fölösleges.

2015. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké srácok köszi! Az első válaszoló legalább akart is segíteni, köszönet neki érte. Biztos érteni fogom mert tudok valamennyire angolul. És az messze áll tőlem, hogy meg akarnám spórolni a munkát. Csak némi alapot akartam szerezni anyanyelven aztán mehet az angol. Ha nincs jó könyv akkor marad az angol és az általad javasolt weboldal.
2015. jan. 14. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!