Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozók tényleg olyanok,...

A programozók tényleg olyanok, mint amilyennek beállítják őket?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett nekem a programozás és ilyen téren szeretnék elhelyezkedni. De egy dolog vissza tud tartani. Mégpedig az, hogy milyennek állítják be őket. Tényleg 0-24-be a gépet nyomják és kövérek? Vagy ez csak egy vicc? Napi 8 órát dolgoznak aztán mennek haza boldogan? Itt főleg olyanokra gondolok akik külföldön vannak és nagyobb játékokat (pl. AC, COD, NFS stb.) írnak.

2015. jan. 24. 21:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a világról alkotott képedet a televízióból szerzett ismereteid alapján kellene összerakni, mert szemmel láthatóan igen torz lesz az eredmény.


Ugyanebből kifolyólag láttam már "felnőtt férfi embereket" visítva menekülni egy kígyó láttán, holott csak egy boa constrictor volt, és nem mellesleg a lustán rohadozás semmilyen állatnál nem tartozik az agresszív megnyilvánulások közé.


Nézz körül mondjuk a LinkedIn lapjain, és tekintsd meg a kövér noliferek arányát.

Én speciel egy multinál vagyok fejlesztő; nálunk minden második-harmadik ember rendszeresen sportol valamit.


Dolgozni meg minden munkahelyen kell, úgyhogy a napi 8 órás igavonást nem úszod meg, hacsak köztisztviselőnek nem állsz.

2015. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 SimkoL ***** válasza:

Találd ki rólam mi a szakmám - nem temetkezési vállalkozó -

[link] - látni úgysem láttatok még :)

Off: tabaki kollége a fejemről nem tudnád a 'fehérséget' eltüntetni ?

2015. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Jéé, nem is tudtam, hogy te vagy Branscombe Richmond!

Ezek szerint fejvadász céged van. :D

2015. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az IT legalább olyan színes mint bármely más szakterület, sőt!


Van kollégám aki hegyet mászik, túrázik.

Van egy hardcore motoros.

Volt aki búvárkodik, volt aki sárkányt repül.

Van kigyúrt és van deszka is köztük


Aki megél belőle elvan. Aki nem él meg belőle az ripacs és ezeket az emberek megjegyzik. Minden sztereotípiánk van alapja. De a szőke nős viccek sem a szőke hajú nőkről szolnak, csak a szőke nők hiszik ezt. Egy ember típust jellemzünk a sztereotípiákkal nem individuumokat.

2015. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 tabaki ***** válasza:

@SimkoL:

Csodákra sajnos nem vagyok képes. :(

Inkább odamontírozok valami marhaságot, ami indokolja a furcsa világítást:

[link]

2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 SimkoL ***** válasza:
Tudod milyen munka volt kivágni belőle :) erre visszacsinálod. Hol találtad meg ?
2015. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tabaki ***** válasza:

A varázslatos Tibet hegyóriásai közt, a hóhatár fagyos sziklavilágának egyik eldugott kolostorában, Tiraira Nukumani rinpócse tanítványaként sajátítottam el azt az ősi autoszuggessziós technikát, amellyel lélektelen tárgyak asztrál-lenyomatát a velük kapcsolatban álló személy mögé tudom vetíteni, JPG-formátumban.

[link]

2015. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 SimkoL ***** válasza:
Kidobom a Paint.NET-et, áruló nyomokat hagy :) de végül is most már érdekelne a miértje is ? Gimp-ben én is így látom az előnézetben.
2015. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Na, ez engem is meglepett :D


Szerintem tárolja a képben a thumbnailt? Mert a win asztalon is betölti az előnézeti képet gond nélkül :D

2015. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 tabaki ***** válasza:
A JPG képes tárolni (erre a Gimp is megkérhető a speciális beállításokban), de szerintem ez egy kis bug lehet a Paint.NETben, hogy nem frissíti mentés előtt.
2015. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!