Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java nyelvet szeretnék egyedül...

Java nyelvet szeretnék egyedül tanulni. Mi kell hozzá? Nem vagyok teljesen kezdő, van python alapismeretem

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-Fejlesztő környezet.

-Tutorialok+Könyvek

-Elszántság

-És kell hozzá kreativitás hogy kitalálj magadnak feladatokat.

2015. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepíts egy JDK-t és egy szimpatikus text editort, keresd meg mondjuk az Oracle tutorial-t aztán hajrá. :)
2015. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

esetleg videó(sose néztem meg, de hátha valamennyire segít): https://www.youtube.com/playlist?list=PLuYHIg_0xQJuV__ceSGjF..



C# feladatok, de a nagy részét megtudod oldani Java-ban is:

[link]

2015. márc. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


#3 +1 A linkekért, github/rlegendi-t én is ajánlom. :)


Azonban azt a tutorial videó sorozatot szerintem hanyagoljuk. Egyrészt eleve IDE-vel indít, amit maximálisan ellenzek, mert a leglényegesebb dolgot nem tanítja meg (konzolból fordítás, futtatás), másrészt az elágazást így magyarázza: "ha valami történik akkor történjen valami", KTHXBYE.

2015. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!