Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félek egyedül kondiba menni,...

Félek egyedül kondiba menni, mert félek, hogy kinéznének az emberek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most találtam hozzánk tök közel egy konditermet, ahol még az árak is normálisak, de félek elmenni... tudom, hogy nyomorék vagyok, de ilyen vagyok. Régebben egy kevés ideig jártam kondiba, de olyanba, ahol csak nők voltak, ez viszont nem olyan.

Az ember azt hinné, hogy a többiek mind a saját dolgaikkal foglalkoznak, nem velem, de nemrég olvastam egy cikket, ahol a kezdőket fikázta a cikkíró. Bár ott inkább a kövérekre és a "megfogadom, hogy lefogyok" emberekre tért ki, én is újonc lennék. De se kövér nem vagyok (sőt...), se újévi fogadalmas. Kb fél éve edzek rendszeresen itthon. De nem ez a lényeg.

Hanem, hogy most akkor hogy működik ez? Kinéznének onnan az emberek? Vannak ott lányok/nők is?

Illetve... hogy működik ez? Félek, hogy ott bénáznék, van ott valaki, aki megmondja, hogy mit és hogy kell csinálni, vagy én találom ki az edzéstervet, és magamtól kell rájönnöm újra, hogy hogy működnek a gépek?



2015. febr. 7. 19:01
 1/7 - palilaci - ***** válasza:
100%

Nyugi ha ennyire képben vagy a dolgokkal senki nem fog leszólni. Ha kérsz segítséget akkor nagy valószínűséggel segítenek majd és ne lepődj meg ha guggolásnál megkérdezik majd, hogy ne kísérjenek :D

No para.

Egyébként hol van olyan kondi ahova csak csajok járnak? Nem azért érdekel mert fiú suliba-koliba vagyok hanem.... mert csak

2015. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Edzesterv,etrend,a gyakorlatok vegrehajtasa videoval mind fent van a neten. Ebből összeszedhetsz egy jo alap tudast hogy ne benazz aztan kis idovel belejössz.

Azokat a kezdőket nem szeretik minden tudas nelkul lemennek,szetpakolnak akadalyoznak masokat..


De mindenhol van több szelyi edzo,kerj idopontot.

2015. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Unpredictable válasza:

Hasonló cipőben voltam én is, de utána olvastam a legtöbb dolognak, aztán elvagyok a kondiban. Azt hittem, hogy bunkózni fognak velem is mivel új vagyok, de kellemeset csalódtam, pl. ha látják hogy nem tudok egy gépet beállítani akkor kérés nélkül segítenek, pedig nem is vagyok lány :)


Lányok mondjuk elég ritkán vannak nálunk, de nem hiszem hogy lesz bármi problémád is.


(Olyanról viszont hallottam, hogy aki lement edzeni és csapkodta a súlyokat, vagy üvöltözve edzett azt szépen elkezdte szekálni néhány nagyobb figura addig, míg végül nem jött többet az illető)

2015. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ide személyi edző, csak elviszi a pénzedet.(mivel fiatal vagy tudod értelmesebb dolgokra is költeni) Ha otthon már edzettél akkor egy kellő erőnléted van. Már ezért sem fognak kinézni. Nyilván nem 50 kilóval kell fekve nyomni kezdő létedre... Ha komolyan veszed, akkor nem lesz ott gond. Szépen elpakolsz magad után, amikor belépsz a terembe köszönsz egyet és mész csinálni a dolgodat. :D Neten nézegetsz videókat és fejbe rendbe rakod a dolgokat, hogy ne csak lézengj ott a terembe és ne tudd mi következik. google-->edzéstervek kezdőknek-->youtube videón megnézed és kész. :D A súlyt meg te tudod milyen erőnlétben vagy.
2015. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


#1: 17. kerületben van a Kucorgónál. :D De fiúkat nem engednek be. :D

2015. febr. 7. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmész aztán majd lesz valahogy. Bedugaszolod a füled valami zenével, előtte megnézel egy videót a neten amin épp arra edzenek amire te is szeretnél, ha kell jegyzetelsz is, aztán lemész és nekileselkedsz. Az elején senki sem csinálja jól, sőt a mega állatok is rosszul csinálják. A dolog, amiért nem szólnak rájuk, hogy akkorák amekkorák. De amúgy sem jellemző, hogy valaki csak úgy odamegy és kinevet téged vagy épp messziről teszi ugyanezt. Én ilyet csak nagyon ritkán tapasztaltam pedig közel 8 éve heti rendszerességgel megfordulok itt-ott.
2015. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen cikkek írójának törném el a kezét nagyon szívesen.. semmi valóságalapja nincs, sőt az olyan "megfogadom, hogy lefogyok" kaliberű embereknek, akik veszik a fáradságot és elmennek a teremig, az emberek 80% a még segít is... a maradék 20 meg csak rá se bagózik senkire, de ők se néznek ki senkit...
2015. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!