Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van valami módszer a programoz...

Van valami módszer a programozás tanulására?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a könyvet de úgy érzem nem tudok sokat belőle például a változókat tudnom kéne mindegyik típust, méretét, mit tárolhat? A könyv írja, de nem tudom megtanulni.

#könyv #tanulás #programozás #Visual C# #C# programozás lépéről lépésre
2015. júl. 8. 18:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam ha ez ilyen könnyen megy akkor inkább nézek egy olyan nyelvet ami nehezebb. Nem csináltam benne sok dolgot. Bevitt adatról döntse el hogy "alma" vagy nem. Vezérlő szerkezetek.
2015. júl. 9. 19:10
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos nagyon kevés, és bármelyik programnyelvben egyszerű. Javaslom, hogy inkább térj vissza a Python-hoz és folytasd ezt a vonalat, további előny, hogy már vannak alapismereteid.

Írj chat programot, játékot, mindegy, a lényeg az, hogy te csináld, te találd ki, hogy hogy működjön.

G.

2015. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerintem maradok a C#-nál így hogy nem magolok sokkal könnyebb és így még meg is értem amit ír. :D Ezek szerint a Pythont is érdemes megtanulni. Még annyit kérdeznék füzetet nélkül csinálom, de minden munkám elmentem úgy jó?
2015. júl. 9. 21:05
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én módszerem ez volt: tanulni, csinálni, tanulni, csinálni, tanulni, tanulni, csinálni, csinálni, tanulni, tanulni, tanulni, csinálni, csinálni, csinálni.


Szerintem is térj vissza a Pythonhoz. Nem tudom milyen messzire juthattál benne, amikor azt mondtad, hogy túl könnyű, de abból kiindulva, hogy a C#-pal ezek után így megakadtál, ott sem juthattál messzire.

2015-ben a tanulónyelv a Python. Pont.

2015. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!