Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programmal, programozás...

Milyen programmal, programozási nyelv segítségével tudnék automatizálni egy flash játékban történő kattintásokat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van ilyen? Mert most úgy csináltam meg, hogy a képekre keres rá, és oda kattint, ahol a kép van, de ehhez előtérben kell ugye lennie a böngészőnek, meg nem is működik másik gépen, mert már a felbontás. Szóval nekem olyasvalami kéne ami az objektumokra tud hivatkozni.
2015. aug. 15. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A felbontási problémákat kitudod küszöbölni ha százalék alapúan határozod meg a klikkellés helyét.
2015. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel kép alapján határozom meg azt nem %-oldhatom mert már 1 pixel eltérés esetén sem kapok jó eredményt, de nekem igazán nem is ezzel van problémám ezt csak úgy leírtam, hogy mivel vagyok már meg. Nekem olyan módszerre lenne szükségem amihez nem kellene előtérben lennie az adott flashnek, tehát lehet tálcán, háttérnben stb.
2015. aug. 15. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra sajnos nincsen készen lévő program.
2015. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó nem gond, írtam, programozási nyelv is megteszi.
2015. aug. 15. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármelyikkel, ami hozzáfér a windows API-hoz (tehát, kb bármelyik nyelv) és bármelyik, ami képes képet feldolgozni (tehát, ismételten kb bármelyik).


Választék van bőséggel! :)

2015. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért valami konkrétumot tudsz mondani ? Mert én nem nagyon találtam olyat ami tudná ezt. Pl.: ez az parancs, ez az valami, amire rá tudok keresni.
2015. aug. 16. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Autoit: [link]
2015. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!