Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Informatikusként hogy lehetne...

Informatikusként hogy lehetne Londonba kijutni és ott jó munkát találni? Mikre kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék Londonban értelmes pénzért dolgozni (akár junior, de inkább junior feletti, de azért még nem senior programozói állást keresek intelligens rendszerek, gépi tanulás, adatbányászat, mesterséges intelligencia témakörökben), de sajnos nem tudok semmit a kijutás mikéntjéről, az ottani viszonyokról..


Sem ismerősöm nincs odakint, akinél el tudnék lakni pár hetet/hónapot amíg munkát nem találok és megtakarított pénzem sincs sok, amiből az ottani méregdrága albérletet meg tudnám fizetni..


Hogyan lehet legkönnyebben kijutni ismertség nélkül, lehetőleg szakmán belülre? Nem szeretném mosogatással a mekiben kezdeni ha nem szükséges..

Mikre kell odafigyelni odakint? Ti hogy kezdtétek el? Mi volt fura, mi az amit nem lehet megszokni?


Bármilyen infó jól jön, attól aki tudja miről is beszél. Thx!



2016. jan. 18. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Milyen kudarcelmeny te szerencsetlen?


Hat en papolok arrol hogy a betanitott melos az mar kozeposztaly? :)

2016. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Én nem papoltam ilyesmiről, le sem írtam ezt a szót, hogy betanított melós.

Egyébként, igen, a betanított munkás is lehetne a középosztály tagja, mivel az jövedelemtől függ, nem pedig végzettségtől. Veréb..

2016. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

ezt irtad szo szerint:


"Jobban élnek a mekiben krumplit sütők ott, mint a középosztály itt. Nem is kevéssel. "


Ez egy ordas nagy baromsag. Ennyi.

2016. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim válasza:
Kerdezo, kikoltoztel vegul?
2018. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!