Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java programozást olyan...

Java programozást olyan "közepes" szinten mennyi idő alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés
PHP, CSS és társait 1-2 nap alatt megtanultam, rá 2 hétre már egész szépen kerestem egy portál megírásával. Most jött egy munkalehetőség - eddig különösképpen nem foglalkoztatott a fejlesztés, de amennyit ajánlottak (ismerős protezsált be) meggondoltam magam. C#, Java nagyon alap szinten megy, szóval ennek a két programozási nyelvek mikéntjével tisztában vagyok, de csak ennyit foglalkoztam velük. A helynél elvárás, hogy alapszinten tudjam, ott van lehetőség tökéletesíteni. Azaz alap alkalmazásokat tudnom kell egyedül írni.

2016. febr. 29. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért a css elég egyszerű a javához képest, a phpt meg nem tudom mennyire sajátítottad el de ezek webprogramozás és azoknak a kódjait csak copyzni kell. Java viszont bonyolult, ha belefolysz a class osztályokba is.
2016. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A HTML5 lemaradt, ami kb egy hetembe telt.
2016. febr. 29. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Aha a html 5 nap, a php meg 2.

Neked fiam meg belelóg a kezed a bilibe.

2016. febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SimkoL ***** válasza:

'PHP, CSS és társait 1-2 nap alatt megtanultam,' :)

A programozás nem arról szól. hogy leülök és beseggelem a függvények, eljárások neveit. Egy programot össze lehet 'görcsölni' és meg lehet írni frappánsan is.

2016. febr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két opciót látok: vagy egy született zseni vagy, akkor valószínű a Javaval is hamar elbánsz vagy még nagyon az elején jársz a dolognak, ez esetben gányolni hamar fogsz tudni java-ban, de igényes, átgondolt és jól felépített programot írni még egy jó ideig nem.
2016. febr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a php + css 1-2 nap volt, akkor szerintem a java nem fog egy hétnél tovább tartani, és még aludni is tudsz majd rendesen. Ha mellette marad időd, esetleg megtanulhatnál kínaiul, mert az most nagyon keresett.
2016. febr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 Azért te is jó sok phaszságot hordtál össze. Egyébként milyenek azok a "class" osztályok? Vannak "nem class" osztályok is?
2016. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól van fiam. Egyszerűbb lenne, ha a hétvégén gyorsba lediplomáznál. Jövőhetet szánd rá a mesterire, 2 hét doktori. Azért a vonaton olvasd át 2×, ha már államvizsgára készülsz.
2016. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Közepes szint java az kb. kèt év tapasztalatot jelent. De ettől még jelentkezz aztán hátha sikerül.
2016. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!