Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Sürgös! Kizárólag programozásr...

Sürgös! Kizárólag programozásra megfelelne ez a laptop?

Figyelt kérdés
Asus zenbook ux305ca. Java fejlesztésre kellene, semmi hardkor adatmodellezés, és ostoba játékok, vmint photoshop se kell. A proci elég lesz programozàsra, esetleg appok íràsàra?

2016. ápr. 15. 21:44
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Olyanra vagyok kivàncsi aki a szakmában ténykedik, és tudja hogy egy "átlag" fejlesztönek megfelel-e az a proci a fejlesztéséhez ami a zenbookban van. Asus ux305ca fc141t
2016. ápr. 15. 21:51
 2/26 Alain Delon ***** válasza:
56%
Nem ténykedek a szakmában, de szerintem bőségesen.
2016. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

hardver teljesítmény tekintetében igen, bár inkább csak dizájn gép.

2× -es áron van csak mert érintőkijelzős, amit szinte soha nem fogsz használni. :-D

2016. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
hopsz, össze kevertem a leírását, még csak nem is érintőkijelzős...
2016. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
FHD kijelzo nagyon hasznos, 8GB ram kotelezo. SSD-bol 256-os vagy nagyobbal. Procibol ha belefer i5-el vennem, de igy sem lesz nagyon lassu.
2016. ápr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég kell, h legyen. Külföldi fórumokon a thinkpadekre és macbookokra verik a nyálukat, meg i7es processzorokra, de sztem az csak a "csillogásmiatt" egy átlag fejlesztőnek nem kell ennyi minden.
2016. ápr. 16. 10:35
 7/26 anonim ***** válasza:

Full HD kijelző kötelező, a legjobb, ha van még mellette 1-2 hdmi vagy displayport, illetve dokkoló. (Ezért szeretik az ipari notikat), mert min. 2 moncsival fogsz dolgozni.

Az iCore 3 gyenge, mint a harmat, annyit sem tud, mint egy erősebb 775-ös. Az iCore 7 teljesen felesleges.

Ha Javazni akarsz, és nem kell játék, akkor gondolkozz el a Linuxon. Jobbak az Eszközök, és kevesebb erőforrást eszik. E mellett osszeszedhetsz egy kis Linuxos tapasztalatot, ami jól mutat az önéletrajzon.


Ha appozni akarsz, mindenképpen olyan procit válassz, amin van SLAT. Gyorsabb lesz majd az emulátor.


8Gb Ram minimum kell.

Win alatt még a 12-t sem mondom kevésnek.


Lehetőleg Samsung Ssdt vegyél, mert ár-érték arányban az a legjobb. Nagyobb projekt fordításánál észre fogod venni a különbséget. Ha a gépben van m.2 esetleg PCIe m.2 foglalat, akkor ne sajnálda pénzt PCIe SSDre. Mert jó dolog, ha fordításnál, vagy db elérésnél nem kell várni a vinyóra.


GPU legyen annyi, hogy a 2 FullHD moncsit elbírja. Ezt a legtöbb integrált cucc tudja is abszolválni, de egy kis dedikált GPU sokat segít.

2016. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 SimkoL ***** válasza:
8 - 12 GB RAM ??? Ugye te sem tudsz programozni ?
2016. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
zenbookot nem adnám alább, legfontosabb előnye hogy könnyű, és sokáig értsd 6 óráig bírja az akksija. nagy nehéz laptop nem kell. Legyen csak elég nehogy már akkora gépigénye legyen egy java fejlesztő környezetnek mint egy gta4nek...
2016. ápr. 16. 15:34
 10/26 anonim ***** válasza:

Java -nak van igénye, nem is kevés...

arra épp elegendő.

2016. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!