Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nagy hátrány lesz ez nekem?

Nagy hátrány lesz ez nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok most szeptemberbe kezdem az egyetemet (bme).

És hát korántsem az a tipikus kocka stilusom,fejem van.

Egy picit sportosabb(kondi 3 eve, rendesen etrend stb) és a jobb kezem telli van tetoválva, ez munka keresésnél nagy hatrány lesz?

Amúgy mérnöki info.


2016. máj. 13. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod takarni, akkor nem. Egyébként informatikusként nem fogsz sűrűn találkozni ügyfelekkel, emiatt nem mindig annyira negatív tényező, mint mondjuk egy bolti eladó esetében.
2016. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azert kérdezem mert középiskolásként dolgozni szerettem volna és a tetko miatt elutasítottak többször is.

(Estin erettsegiztem)

2016. máj. 13. 08:26
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
ezért kellet volna átgondolni hogy tetoválást csináltatsz divatból. sokszor nem tehetjük meg az ami nekünk jó azt kell tenni ami jó lehet a jövőnk számára.
2016. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
azt*
2016. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SimkoL ***** válasza:
100%
Picit komolyabb helyen dolgoztam és mielőtt beléptem az ajtón a CÉG-hez piercing, fülgyűrű kiszed, ing ujja leteker vagy hosszú ujjú pulcsi felvesz és hajgumi helyett hajráf :) . Kb. ennyi.
2016. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel a szakmában, csak a tudásod.
2016. máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tetelezzuk fel, felvesznek es utana az irodaba ugy mennek be hogy trikoba, az nagy gond lenne? Kirughatnak ilyenert?
2016. máj. 13. 08:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha a cég nem tolerálja akkor max felszólítanak először hogy nem kellene mutogatni . De jelenleg divat a tetoválás , a divat sem tart örökké mindig változik jelenleg nem néznek ki miatta annyira szerintem.
2016. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

A sportos alkat egyáltalán nem hátrány, statisztikák mutatják, hogy a magas/egészséges/szép kinézetű emberek előnyben vannak álláskeresésnél és ugyanabban a munkakörben hajlandók nekik többet fizetni. Egyszerű pszichológia van a hátterében.


A tetoválást meg úgysem fogja látni senki, állásinterjúra nem trikó-rövid ujjú pólóban megy az ember, hanem hosszú ujjú ingben. Ha meg felvettek, már emiatt úgysem rúgnak ki.

2016. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%

"A sportos alkat egyáltalán nem hátrány, statisztikák mutatják, hogy a magas/egészséges/szép kinézetű emberek előnyben vannak álláskeresésnél és ugyanabban a munkakörben hajlandók nekik többet fizetni."


zsíros testű , vagy full gizda kocka fejű emberek még is többet keresnek ..

2016. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!