Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik programozási nyelvvel...

Melyik programozási nyelvvel és webfejlesztési nyelvvel érdemes kezdeni teljesen kezdőként? Miket ajánlotok még amit érdemes?

Figyelt kérdés

Ezeket a nyelveket szeretném megtanulni: Java, c++,c,c#, assembly, A+, B, Fortran, Haskell, Pascal, Pawn, Python, Ruby, és a Go,


Továbbá webpfejlesztéshez: HTML, CSS, Javascript, Ajax, JSP, ASP,

Ui /UX



2016. júl. 25. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és tudnátok esetleg könyvet ajánlani hozzá?:D Köszönöm
2016. júl. 25. 14:49
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a webfejlesztéshez: HTML, CSS, Javascript, Ajax, PHP, SQL-t ajánlom.


És kezdőként pont olyan sorrendbe kell menni a webfejlesztésnél, ahogy fel van sorolva.

2016. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Adobe-nak van egy könyve, ami a CSS-t tanítja meg lépésről lépésre, szerintem jó könyv
2016. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:d es programozasi nyelvek kozott hogy erdemes?
2016. júl. 25. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát amelyik jobban érdekel.

A Python eléggé felkapott nyelv lett.

Hasznos és könnyű tanulni, elméletileg.

2016. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ezt ismerem: [link]
2016. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ruby még egyszerűbb mint a Python szerintem. Legalább is az example kódokból gondolom ezt. És egyiket sem ismerem.
2016. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem programozasi nyelveknel javaval kezdem erre jutottam mert az android fejlesztesnel is jo. Tehat java, phyton, pawn, c#, c, c++, ruby, pascal, go, assembly a tobbi meg makd ahogy jon meg kell:)
2016. júl. 28. 12:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz a javával, mert kezdő nyelvnek elég bonyolult lesz, mivel abban csak object orientáltan lehet programozni, ami kicsit bonyolult lesz először.
2016. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Majd utana keresek ha valamit nem ertek. Ha ugy nezzuk emiatt akkor a java utan egyszerubb lesz a tobbi vagy ugyan olyan nehez marad?
2016. júl. 28. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!