Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++t szeretném megtanulni,...

C++t szeretném megtanulni, hogy érdemes?

Figyelt kérdés
Aki jártasabb, asszerint a neten nézelődjek oktató videókért(angolul tudok), vagy valami könyvből. Aki ismer esetleg egy jó könyvet a témában amiből eredményesen lehet tanulni, az ha linkelné megköszönném.

2016. júl. 16. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Velemenyem szerint hatekonnyabb konyvbol tanulni, sokkal melyebb tudast ad. De a lenyeg, hogy ne csak nezd/olvasd hanem csinald is.

2016. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SimkoL ***** válasza:

Sajnos sok olyan videó kering a neten programozás témakörben amit botcsinálta, programozáshoz alig értő emberek - gyerekek - csináltak. Ezekből bár lehet valamit tanulni ???, de nem ajánlanám. Százszor inkább egy könyv, ami tematikusan elmagyarázza, esetleg ha még van hozzá CD melléklet a megoldásokkal, példákkal. Ha abszolút nem értesz a programozáshoz 'érdekes' lesz a C++, nem annyira könnyű - tanuló - nyelv.

Érdekes lehet a C++ Builder is, mert az 'Emberes' cég most adott ki egy új, ingyenes fordítót [link] viszont ebben keveredhet a szabvány és 'saját' Borlandos függvény, ebben neked kell tudni rendet tenni. Ezt már csak talán akkor ha meg vannak a C++ alapok, mert utána álom benne dolgozni - igaz csak Windows alatt -

2016. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://hu[pont]scribd[pont]com/doc/30248396/Tanuljuk-meg-a-C-programozasi-nyelvet-24-ora-alatt


[pont] = .

2016. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam már c++-ba egy kvízjátékot, bár nem életem műve, de tetszett. Akkor Codeblocksot használtam. Akkor nézek egy könyvet az ajánlottak közül, köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!