Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Magyarországon mit tudok...

Magyarországon mit tudok kezdeni Angliában végzett software fejlesztői szakmával?

Figyelt kérdés

El lehet vele helyezkedni Magyarországon? Ugye nem kell otthon is levizsgáznom? Elfogadják?

Nagy álmom, hogy végre Magyarországon éljek, nem szeretnék többet külföldezni, csak letudni az iskolát és vissza haza.

(U.i.: a szakma még csak folyamatban van, mèg nem tettem le)

Egyébként Software development level 2



2016. aug. 23. 23:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10, köszi de tudom, hogy nem diploma inkább csak egy oklevél. Csak itt hívják diplomának.
2016. szept. 22. 17:15
 12/17 anonim ***** válasza:

Ok, csak azért íram, mert bátorkodtál leírni, hogy "rendes" főiskola.

Hát, az angliai főiskola (High School) az nem azonos a magyar főiskolával, amely diplomát, e lagalább oklevelet ad.

Ahogy az angolban a diploma (diplom) sem azonos a magyar diplomával, mert itt nálunk a diploma az egy felsőfokű képesítés megszerzését igazoló okirat, míg ott bármiféle képesítés megszerzését igazoló okirat, tehát akár egy csőszerelőnek is lehet diplomája (ott).

2016. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

High School-t már kijártam. Jelenleg college-ba járok. Egyébkent level 3-ra vettek fel. (Említettem, hogy level 2-re pályáztam, csak azért írom)

A diplomával tisztában vagyok, hogy nem megfelelő az otthonival és a gcse sem érettségi, hanem inkább kis érettségi.

Köszii!

2016. szept. 22. 22:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Még annyit csak, hogy kérheted az oktatási intézményt, hogy a diplomádat magyar nyelven is adják ki.

Ez számukra kötelező, mert az EU hivatalos nyelve a magyar is.

2016. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt nem tudtam :)

Ezt kivel kell tudatnom, hogy kérem magyar nyelven is? A tanárral vagy majd csak akkor kell jelezni amikor már megvan az oklevél/épp veszem át?

2016. szept. 23. 17:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Vizsga előtt jelezd.
2016. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 23. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!