Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit tegyek, hogy ha érdekel a...

Mit tegyek, hogy ha érdekel a programozás, de megrémít az, hogy programozóként dolgozzak?

Figyelt kérdés

Tudom, nem vagyok a legjobb programozó, talán nem leszek még elfogadható(?) sem.

Azonban eddig csak szakmai gyakorlaton vettem részt, mely talán nem ugyanaz, mint egy rendes munka.

Kissé megrémülök, ha arra gondolok, hogy nekem egy rendes programozóként kellene dolgozni. Ott talán egyből olyan feladatot adnak, amire azt mondom, hogy "nem megy". És nem vagyok olyan profi angolból, hogy vígan, minden nehézség nélkül megértsek, bonyolult fogalmazású angol szövegeket.

Jelenleg még talán annak is örülök, ha a gugliba angolul tudom beírni az xy problémákat és angol forrásból tudom kiszedni a megoldást.

Közrejátszhat ebben az egészben az, hogy (talán) önbizalomhiány is fellelhető nálam?

Vagy nem ennyire szörnyű a programozós munka?


2016. okt. 18. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódnod, nem fognak első nap operációs rendszer írásával megbízni.
2016. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A számítástechnika angolja meg egy nagyon primitív angol, szimpla tőmondatok, szegényes szókészlet, szinte nulla nyelvtan, azt meg tudja tanulni még egy hülye is.
2016. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az ott lévő "öregek" tudják nagyon jól, hogy akik az egyetemről kikerülnek javarészt kávét főzni jók. Javarészt így is állnak hozzá az emberhez, beletanítanak.

Projektvezető sem fog megenni, ha nem írsz egy héten belül egy oprendszert ami mobilon, tableten, asztali gépen, és szerveren is elfut. De ha másparaméterekkel indítod, akkor Nintendon (NES-en, a régin...) fut, mint GTA V-t 4K-ban. :-)


Angolra viszont azért jobban gyúrj rá, az szinte elengedhetetlen.


És igen ez 100% önbizalomhiány.

2016. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!