Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi számít jó saját projectnek...

Mi számít jó saját projectnek referencia terén?

Figyelt kérdés

junior álláshirdetésről van szó, ahol előny ,ha van saját project. Itt mennyire komplex dolgokat várnak el?

pl. android melónál egy sima kukacos játék gondolom nem annyira nagy szám ,hogy interjún az ember erről beszéljen vagy mégis?

Esetleg j2ee terén? Egy komplett saját webshop komplexitása alatt ne is említsem meg ,hogy van projectem?

Vagy bármit hozzak szóba (akármennyire kicsi is),mert elég nekik hogy látják ,hogy foglalkozom a témával?


2016. nov. 8. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a kukacos játék szerintem, csak legyen logikusan megtervezve, implementálva és korrektül dokumentálva.


EE terén meg valami CRUD webalkalmazás szerintem megteszi (szintén doksival).


Persze minél több egyediséget és plusz értelmet tudsz belevinni a projektbe, annál jobb. (Pl. snake-ben újfajta bónuszok, pályák, mittudomén: teleport/portal, vagy méreg, vagy osztódás, vagy ellenségek, akármi. Vagy akár az, hogy a telefon dőlésével irányítod, netán a most divatos VR-es cuccal is megy. Webappnál meg mondjuk valami statisztika rész grafikonokkal, vagy mindenféle export, REST API, email küldés, ...)

2016. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindent említs meg. Inkább kicsi legyen, mint semmi. De ez a kukacos játék teljesen korrekt. Kezdőktől nem várják el, hogy megváltsák a világot.
2016. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!