Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mekkora érdeklődés lenne egy...

Mekkora érdeklődés lenne egy Magyar, C# programozásról szóló youtube csatornára?

Figyelt kérdés

Egyetemen is tartottam órát, meg barátoknak is segítettem, emellett ebben az ágban dolgozom, szóval tapasztalatom és szerintem karakterem is van hozzá, de az állít meg, hogy ahogy látom 10.000 néző fölé szinte lehetetlen menni ha magyar nyelven csinálom, angolul pedig telítve van nagyon, és nem is élvezném annyira.


Lenne követőtábora egy alapoktól induló, de aztán pár hónap után már inkább a specializációm felé hajló dolognak itthon?(Xamarin, WPF, architektúrás bűvészkedés)


2017. jan. 2. 23:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én azért elgondolkodnék azon is, hogy a fentebb linkelt lejátszási listán az első videónak miért van 50000 fős nézettsége, míg az utolsóé 4000.
2017. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

90%os lemorzsolódás online kurzusokon nem nagy meglepetés. Itt pl. 11%ot találtak a tesztelt kurzusnál: [link]

A Courseran is kb. ennyien fejezik be:

[link]

2017. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy (pedagógiailag is) jól felépített, feladatokkal, autograderrel kiegészített igényes videotanfolyam népszerű lenne. Emelt szintű info érettségi programozási feladataira kihegyezve lehetne elkezdeni, amibe be lehetne csempészni haladóbb témákat is, illetve onnantól kezdve bármit.

Pythonnal tervezgettem hasonlót, de az időigényét felmérve inkább letettem róla.

2017. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne. (Engem érdekelne. :'D)
2017. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Már vagy 30 éve pedzegetik ezt a videoról tanulást, és néha talán még értelme is lenne, de nem véletlen, hogy szöveg alapon tanítanak még minden mérnöki tudományt"


Gondolom azért, mert a videó lehetővé teszi, hogy előbb-utóbb mindenki hozzáférjen.


Ott van például a videotorium.hu, én simán néztem onnan a BME-s előadásokat, amiket lehetett, kényelmesebb volt, mint bemenni. Kicsit outdated, de ez nekem nem okozott gondot, elhallgattam én úgy is.

2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt is sok a negatív emberke. A magyar oktatóvideó szerintem rengeteg embernek jól jönne. A Linux világa is sokszor le van fordítva saját nyelvre. Mozilla Firefox is ide tartozik, (akkor most legyen a Firefox kizárólag angol? ). Én angolul tanultam programozni több nyelven és úgy írom ezeket. Anyanyelvi tanulásnál gyorsabban haladhatsz, jobban megértik a legtöbben. Utána vagy közben angolul is lehet tanulni. Edzi az embert. Negatívak vagytok nagyon. Magyar hozzáállás.
2017. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"Negatívak vagytok nagyon. "


Inkább csak realisták.


"A magyar oktatóvideó szerintem rengeteg embernek jól jönne."


Hogyne. Kivált azon sutyerákoknak jönne jól a potya, akik angolul alapszinten megtanulni is lusták, de vmiért azt hiszik, hogy ők képesek megtanulni programozni, képesek operációs rendszert, 3D game-et írni, a jelenlegieknél "természetesen" sokkal magasabb színvonalon.

2017. jan. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nyilván, persze... de mondjuk angol környezetben nem biztos hogy érti a változó kifejezést, vagy a deklarálni-t... de ennek lehet hogy csak az az oka hogy nem szükséges effajta tudás az alapszintű angol társalgáshoz.


Hasznosak a saját nyelvű videók... sokkal érthetőbb mint egy külföldi, ha csak nem beszélsz komoly szinten az adott nyelven.

2017. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!