Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az igaz hogy egyszerű programo...

Az igaz hogy egyszerű programozni és bárki képes rá de senki nem akar pedig fél milliót fizetnek kezdőnek?

Figyelt kérdés
És aki be tudja kapcsolni a gépet annak millió a fizu de így sem akar senki mert annyira könnyű? És hogy sok-sok ezer programozóra lenne szükség mert Magyarország informatikai nagyhatalom csak mi ezt nem veszzük észre?!

2017. jan. 19. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Az igaz, hogy bárki képes megtanulni, de az már nem, hogy egyszerű. Ez egy művészet. Rengeteg munka és kitartás kell bele. Ugyanolyan, mintha rajzolni tanulnál. Oké, hogy a tehetség nagy löketet ad, de megtanulhatod magad is. A fizetés a szintedtől függ.
2017. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Mi a baj a programozást oktató videókkal?

Új nyelvnél én is jobban szeretem, mert jobban leköt, meg hamár "nekem beszél" akkor illik figyelni.


Persze ha már ismerem a nyelvet, csak valami problémám van akkor nem kezdek el videókat nézegetni

2017. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

#7-es (sédoiglskdjfgélksdjf):


Ennyire tökéletes választ már régen olvastam!



#12-es:

"Új nyelvnél én is jobban szeretem, mert jobban leköt, meg hamár "nekem beszél" akkor illik figyelni."


Erre meg csak azt tudom mondani, "ahány ház, annyi szokás"... ...mindenesetre a tanulók az iskolában sem nagyon figyelnek a tanárokra, pedig azok is CSAK NEKIK BESZÉLNEK és ILLIK FIGYELNI!


Programozni könnyen meg lehet tanulni annak, aki imád programozni és nem azért ül a gép előtt mert csinált 5 nőnek 12 gyereket és kell a zseton a gyerektartásra, meg arra, hogy a 6-dik nőt elvigye Bora-Borára... :-)

2017. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"mindenesetre a tanulók az iskolában sem nagyon figyelnek a tanárokra,"


Khm khm, azért egy állami informatikus oktatást ne nagyon hasoníltsunk már tanuláshoz... Konkrétan ha nem figyel a tanárra, helyette magának tanul a teljóról netes anyagból még akkor csinálja jól.

2017. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

#14:

"Konkrétan ha nem figyel a tanárra, helyette magának tanul a teljóról netes anyagból még akkor csinálja jól."


Kezdjük ott, hogy én azt sem engedném meg, hogy tanulók mobiltelefont vigyenek be órára vagy akár egy előadásra is.


Ha úgy érzi a kedves tanuló, hogy ő saját magától többet tud tanulni, akkor maradjon otthon és szórakoztassa a drága szüleit, akiktől ilyen csodálatos modelt örökölt... :-)

2017. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze, Moszkvában pedig Zsigulikat osztogatnak.


Kezdő informatikus fizetése két éves programozási gyakorlattal egy nyelvből havi 200 ezer Ft.

2017. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!