Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mérnökinformatikus szak?

Mérnökinformatikus szak?

Figyelt kérdés
programozó szeretnék lenni, ezzel a szakkal el lehetne kezdeni vagy itt teljesen mást tanítanak?
2017. febr. 11. 14:06
 1/5 nemma ***** válasza:
Igen. De nézd meg a leírását a felvi.hu-n és rögtön kiderül, hogy érdekel-e.
2017. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat abbol nem leszel programozo amit egyetemen tanitanak :D szoval mindegy hova mesz a lenyeget, amivel el tudsz helyezkedni ugyis magadtol es otthon fogod megtanulni.
2017. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látod, itt is mondja az előttem szóló, ne menj egyetemre!

Mindig hallgass a fűzöld emberkékre! Ők is otthon tanultak meg programozni.

Úgy is megy nekik!

2017. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én mérnökinfós vagyok, most kezdtem a 4. félévemet, de a következőt már programtervező informatikusként folytatom, vagyis menekülök innen... kezd nagyon átmenni fizikába az egész és ebből nem kérek.


ha bármi kérdésed van, tedd fel nyugodtan, tudok válaszolni mindenre szerintem :)

2017. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El lehet kezdeni. Az alapokra jól megtanít, de otthon is sok időt kell a programozásra fektetni. A javát valóban otthon fogod megtanulni. Nem azt mondom, hogy nincs értelme az egyetemnek, de valóban amit ott oktatnak programozás az nem elég.
2017. febr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!