Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vidéken el lehet helyezkedni...

Vidéken el lehet helyezkedni programozóként?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk vki jó a szakmájában, de nem Pesten én, hanem mondjuk a dél-alföldön, akkor van esélye? Vagy csak Pesten vannak ezzel kapcsolatos cégek? (Tudom, hogy fizetés Pesten a legnagyobb, ettől függetlenül kérdezem)
2017. febr. 26. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha ezt neked itt kell megkérdezned, akkor nem vagy jó programozó.
2017. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is magam miatt kérdezem, én nem is vagyok programozó
2017. febr. 26. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Vidéken is van élet, szóval igen!!! Eltud bármikor helyezkedni egy programozó vidéken is, csak a jövedelem kevesebb-

Pest nem azért vonzó ezen pálya miatt, mert csak ott van munka, hanem mert magasabb a fizetés.


Dél-alföld: Szeged, Békéscsaba, városok!!!!!!

Ugyanúgy vannak programozók, sokan.

2017. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2017. febr. 26. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

"Nem is magam miatt kérdezem, én nem is vagyok programozó"


Akkor kérdezze az, aki érintett!

Te mit "fontoskodsz" helyette?

Egy programozó tudja, hogy akár egy másik országból is el tudja végezni a munkáját.

2017. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te meg ha fusztrált vagy, akkor máshol töltsd ki a dühöd, mert semmi értelme, hogy ide irogatsz
2017. febr. 26. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hülye kérdés, tényleg nem olyan egyértelmű. Én pl. Nagykanizsán pályakezdő/kevés tapasztalattal rendelkező fejlesztői állást sosem találok .Net témakörben, ezért is maradtam a fővárosban egyetem után.
2017. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosítanék: állások vannak, csak sokkal kevesebb és általában olyanok, ahol már 5-10 év tapasztalatot várnak.
2017. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az állások úgy 90%-a van Budapesten, a többi más városokban.
2017. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező tanulj az esetből, s máskor ne tegyél fel itt kérdéseket az 5-ös külön engedélye nélkül!
2017. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!