Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit gondoltok, C#-ot, vagy...

Duzzogó medúza kérdése:

Mit gondoltok, C#-ot, vagy C++-t érdemes megtanulnom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés volt már itt, mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre. Én alapvetően nem játék jellegű szoftvereket szeretnék fejleszteni, mondjuk irodai alkalmazásokat. A programozás alapjait bőven tudom, ismerem a főbb webes nyelveket, méghozzá nem is alacsony színvonalon. Szeretném vagy a C++-t, vagy a C#-ot kitanulni, de nem tudom melyiket válasszam, melyiket érdemes. Segítségemre lennétek ebben?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 2. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt.
2017. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez se egy hülye ötlet. :)
2017. ápr. 3. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:

C#-ban hamarabb ersz el latvanyosabb dolgokat, es ilyen celra boven megdelel (irodai programoknal nem kellenek mikro optimalizalasok a szamitasi sebesseg erdekeben, altalaban), de a c++ univerzalisabb.


Irodai programok teren talan csak annyiban erint, hogy konnyebb dolgod lesz (ha akarod) linuxra vagy osx-re atirnod ha alapvetoen winre fejlesztesz.

2017. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
c# a kettő közül így álatlánosságban, nem hiszem hogy c++ ban fejlesztenek irodai szoftvereket, inkább c# vagy méginkább java szvsz
2017. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen C++.

A c# egy múló, erősen korlátos divatnyelv.

2017. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na megjelentek a helli world vérpistikék.
2017. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Na megjelentek a helli world vérpistikék."

Ez most én lennék? :(

2017. ápr. 3. 09:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy arra a döntésre jutottam, hogy hosszú távon mindkettőt megtanulom, de C#-al kezdem, mert az némileg egyszerűbb.
2017. ápr. 3. 09:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. ápr. 3. 09:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdemes mindegyiket megtanulni, de más területen szokás használni őket.


"A c# egy múló, erősen korlátos divatnyelv."

Még sosem volt ennyire népszerű, mint manapság.

2017. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!