Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek egy nőnek kevesebb...

Szerintetek egy nőnek kevesebb esélye van programozó állást találnia?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne kevesebb esélyed?

Egy munka szerintem nemtől független,inkább a tudás ami igazán számít és ha az megvan akkor nem lesz hátrányod.

2017. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy mi van a lábad között, hanem az hogy tudsz-e programozni!
2017. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kevesebb? Épp hogy több. Számos cégnél két kézzel kapkodnak a fejlesztő hölgyek után.

Tudás nélkül persze az ember lehet akár kétszik

2017. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
...kétszikű is, akkor sem fogják felvenni, de ha a szakmai alap megvan, a management tapsikolni fog örömében, ha jelentkezel.
2017. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tabaki ***** válasza:
Mint...?
2017. ápr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szóval olyan helyzetre gondoltam, hogy mondjuk adott két egyformán jó képességű jelentkező, az egyik férfi, a másik nő. És mondjuk adott egy csapat, melyben zömében férfiak dolgoznak. Oda jól jön ha egy nő érkezik? Tehát ilyen szempontból neki előnyére válhat ha nő?

:D

2017. ápr. 4. 07:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit is mond, a férfiak általában szeretik a nőket.
2017. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége! Nálunk ha két egyformán jó képességű ember jelentkezne, akkor a főnök szerintem mindkettőt felvenné, mert nehéz jó programozót találni! :)
2017. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"És mondjuk adott egy csapat, melyben zömében férfiak dolgoznak. Oda jól jön ha egy nő érkezik? Tehát ilyen szempontból neki előnyére válhat ha nő?"


Hogy ne válna előnyére!!

Én olyan gimibe jártam, ahol 4-en voltunk fiúk elsőben, ez a szám később a természetes kiválasztódás során redukálódott 2-re. Ne tudd meg, hogy el voltunk kényeztetve. :)

2017. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ezt írjátok :) Egy nőnél azért ott van/lehet a gyerek téma is, ami szerintem kifejezetten nem előnyös munkakeresés szempontjából.
2017. ápr. 4. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!