Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozóként mennyit kereshe...

Programozóként mennyit kereshetek?

Figyelt kérdés

Mennyit kereshetek programozóként?

Még idén elkezdem a tanfolyamot ami nem kis összegbe fog kerülni.

Minimum az 500.000 Ft de lehet, hogy közelebb lesz az 1.000.000 millióhoz mire a tanfolyamot és +ba a kisebb képzéseket is elvégzem.



2017. márc. 31. 18:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Az aruk semmi osszefuggesben nincs a leendo kezdo kereseteddel, tehat semmi infot nem adtal. Ez alapjan 150-200nettonak kell majd orulni eleinte, ha budapesti vagy.
2017. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken junior fejlesztőként (ez az első főállású munkám) bruttó 350.000 Ft-ot kapok havonta + havi nettó 30.000 Ft cafeteriát.
2017. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs szakirányú diplomád, csak egy tanfolyam, akkor inkább az a kérdés, hogy egyáltalán felvesznek-e bárhova is.
2017. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
46%

Már 10 éve sem kérdezte senki a diplomát tőlem, ha programozóként akartam elmenni dolgozni.

Példaprogramokat kértek, megadott feladatot valamelyik nyelvben. Egyszer sem került szóba a diploma.

2017. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Elég nagy a szórás földrajzi területenként, szakmai területenként és cégenként is. Sőt! Erre még rájön az alkufaktor: Annyit kapsz, amennyiben sikerül megegyezned a munkáltatóval, egyéni elbírálás alapján.


Valahol a viperM által is említett nettó 150 környékén lehet az alja, és talán olyan nettó 260 magasságában a teteje a kezdő fizetésnek, de isten ments, hogy ezeket kőbevésettnek tekintsd, mert szerintem az adóhivatalon kívül senki nincs, aki ezt pontosan tudná.

2017. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Diplomát nem is kérnek már szinte sehol sem attól aki programozóként akar elhelyzkedni.

Mivel azért a tanfolyam, hogy ugyanazt a tudást vagy lehet, hogy még többet is átadjon mint aki diplomával szerezte a programozási szakmáját.

2017. ápr. 1. 22:43
 7/35 A kérdező kommentje:

Több információ:

Java alapú programok írására

Java alapú webes programok írására Javascripttel

Andorid alapú operációs rendszereken futó alkalmazások létrehozására

Ez az első számú tanfolyam amit elfogok végezni.


Ezeket fogom elvégezni. Így már remélem többet tudtok nekem mondani ezzel kapcsolatban.

2017. ápr. 1. 22:46
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Hááááát... nem is tudom. Aki ilyen témacímeket ír, merem róla gondolni, hogy fingja nincs a témáról.


Egyébként egy ilyen képzés sosem fog olyan tudást adni, amit egy egyetem adna.

2017. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Ez a ruanderes tanfolyam? Hááát, valamelyik programozó céghez talán felvesznek vele... takarítani :D
2017. ápr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

Sokat fogsz keresni! Munkát... :))

Amúgy ha nekem lenne "1.000.000 millióm" tennék az egészre!

2017. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!