Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek érdemes lenne?

Szerintetek érdemes lenne?

Figyelt kérdés
3-as Matekkal és 3-as Fizikával informatikai iskolába menni? Szoktam programozni,"játékokat" csinálgatok,persze egyszerűbbeket. Szerintetek?

2017. ápr. 17. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az informatikai iskola? Miért fontos a fizika jegyed? Miért fontosak egyáltalán az eddigi jegyeid? Milyen nyelven szoktál programozni? Milyen játékokat?


Amúgy igen, érdemes.

2017. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Főiskolán a matekkal és a fizikával is szívni fogsz, de nem lehetetlen megcsinálni. Nekem se volt kedvencem egyik tárgy se, mégis lediplomáztam valahogy. :)
2017. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Scratch-ben programozok,a játékok vegyesek,mindenfélét. A matek jegyemet azért írtam,mert azon alapúl,és az alapján mennyire érdemes ezt az egészet csinálni. Fizikát meg nem tudom:D Köszi a válaszokat.
2017. ápr. 17. 11:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Én annyit mondok, hogy ha mondjuk PTI szakra mégy egyetemre, a matek az kemény, fizika nincs. Nem lehetetlen, de keményen kell tanulni.

Én anno kettesre érettségiztem matekból, mégis jól ment a PTI.

2017. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,igen. Pont oda szeretnék. Köszi a választ! :)
2017. ápr. 17. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Én buktam fizikából és matekból is. Fejlesztőként dolgozom 5 éve. Főleg olyan geometriai problémákat szoktam megoldani, amikkel mások nem boldogulnak.
2017. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Én buktam fizikából és matekból is. Fejlesztőként dolgozom 5 éve. Főleg olyan geometriai problémákat szoktam megoldani, amikkel mások nem boldogulnak."


LOL. Mekkora KAMU ez ember!

2017. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lennék kamu?
2017. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a kamu, hanem az amit állítasz.

De lássunk egy-két olyan geometriai feladatot, amit te képes voltál megldani, míg mások nem.

2017. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl át kellett írni a programunkban a testekre vonatkozó bool műveleteket úgy, hogy nagyságrendekkel gyorsabban fussanak. Vagy olyan véges elemes térhálót kellett készíteni, ami mind a 4 általános elemtípust tartalmazza és geometriai váz szintjén igazodik a testbe belelógó/testhez hozzáérő kisebb dimenzió számú alakzatokhoz.
2017. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!