Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A BME viken mennyire elvárás...

A BME viken mennyire elvárás az előképzettség programozásból?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az első évben az alapokról kezdik az oktatást, vagy elvárják, hogy már tudjunk programozni?

Mennyire reménytelen annak a helyzete aki nem mozog otthon programozásban?



2017. ápr. 27. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Elméletileg nem várják el nálunk, gyakorlatilag szinte minimális az esély arra, hogy a programozós tárgyakat elsőre elvégezd, ha még nem programoztál soha.
2017. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen előképzettség nem elvárás, csak ami a felvételhez kellett. Az alapoktól tanítanak. Az viszont elvárás, megérts, és megtanuld, amit kell. Ehhez önálló tanulásra és gyakorlásra lesz szükség. Minden tárgyból, minden szakon.
2017. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"szinte minimális az esély arra, hogy a programozós tárgyakat elsőre elvégezd, ha még nem programoztál soha."

Hülyeség. Én úgy mentem oda, hogy soha nem programoztam, mégis 5-öst és 4-est kaptam programozásból...

Tehát nem várják el, de hétről-hétre gyakorolni kell, hogy belejöjj.

2017. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

semennyire sem kell..

én sem tudtam programozni, mégis elsőre meglettek ezek a tárgyak..

2017. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most kicsit megnyugodtam.:)
2017. ápr. 27. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül a programozáson fogsz elcsúszni a mérnökinfón, már ha ide szándékozol jönni. Más tárgyakon fogsz elcsúszni és ezért fog 5 évbe telleni, jó esetben, mire BSc diplomát szerzel, de lehet nem is fogsz tudni diplomát szerezni. Mert sokan nem szereznek. De vannak akik mégis. A kérdés, te melyik csoportban leszel. Ezt előre senki nem tudja megmondani, így túl nagy a kockázat, szerintem biztosabbra mész ha másik egyetemet választasz inkább.
2017. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

kérdező,

vedd figyelembe, hogy a legutolsó 60%-os válaszoló itt GYK-n mindenkit igyekszik lebeszélni a VIK-ről, mivel kibukott onnan..

persze ez is egy vélemény...

2017. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A villamosmernoki szakra szeretnek menni, nem mernokinfora. Szerintetek ha egy emelt info erettsegi programozas resze jol megy 80-90% (az a cel, hogy egy ev mulva amikor erettsegizem itt legyek) jo az eselyem a bennt maradasra?
2017. ápr. 30. 01:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint mondtuk, a korábbi teljesítmény nem függ össze az egyetemivel, nem lehet megjösolni. Olyanok is buknak ki, akik országos versenyeken részt vettek, és olyanok meg maradnak, akik általánost alig végezték el...
2017. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tanuld, gyakorold a C-t, ha akarsz készülni a progra. De értsd meg, hogy nem a programozáson fogsz elcsúszni.
2017. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!