Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit változott a JAVA...

Mennyit változott a JAVA nyelv, mióta megalkották?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és érdekel a programozás, de nem tudom miből érdemes megtanulni. Azok a könyvek is ugyanolyan jók amiket mondjuk 2002-ben adtak ki? De van 2010-es is pl. Ezek miben másak? Köszönöm annak aki válaszol.
2017. máj. 19. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Amit ugyanúgy lehet helyettesíteni régebbi Java szintaktikával. Hiába tanulja meg a lamda kifejezés használatát, ha nem tudja, hogy mit lehet vele helyettesíteni.
2017. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11: Miért nem csiholsz tüzet két kővel vagy két fa dörzsölésével ahelyett, hogy gyufát vagy öngyújtót használnál? Vagy teszel meg egy Nyíregyháza-Budapest távolságot lóháton, ahelyett hogy kocsiba ülnél vagy vonatra szállnál?


Értem én, hogy meg lehet csinálni régebbi eszközzel is, de el fog jönni a tanulásban az a szakasz, amire a régi könyv nem jó, holott az új eszközöket használni kényelmesebb lenne. Ha már könyvért fizetünk, fizessünk modern könyvért, amiben benne vannak ezek az új dolgok is, nem?

2017. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"de el fog jönni a tanulásban az a szakasz, amire a régi könyv nem jó, holott az új eszközöket használni kényelmesebb lenne."


Te sem írtál még egy sort sem JAVA-ban, sötét is vagy, úgy hogy nem tudom minek jártatod a szádat?

2017. máj. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Végül is igazad van, én ugyanis C# fejlesztő vagyok, szerencsére nem sok közöm van a Java-hoz. Egyébként tényleg nem kell megtanulni az új dolgokat is. Így legalább kisebb lesz a konkurencia a munkaerőpiacon.
2017. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!