Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftverfejlesztő tanfolyam...

Szoftverfejlesztő tanfolyam miskolcon vajon érdemes?

Figyelt kérdés
Miskolcon induló okj szoftverfejlesztő tanfolyamra akarok éppen jelentkezni azt mondták 2 hetente 1 alkalom 9-16 óráig nem túl kevés az az óraszám ennek az elsajatitasahoz? Gondolom elektronikusan lenne még valami plusz de a személyes találkozás akkor se valami sok. Érdemes megpróbálkozni az ilyen tanfolyammal tanítanak annyit, hogy utána eltud vele helyezkedni az ember? Valakinek van személyes tapasztalata az ilyen tanfolyamról?

2017. aug. 3. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 3 éve tanulja egyetemen és még 2 éve visszavan. Minden nap van előadás sokszor késő délutánig.

Ezt most hasonlítsd össze az okj-s tanfolyam néhány órájával és rá fogsz jönni, hogy ez csak arra megy ki, hogy lenyúlják a pénzedet.

Piacképes tudást nem fogsz kapni

2017. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hetente 7 ora? Ez inkabb szakkör :) ne pazarolj ra penzt, akkor mar inkabb internetrol tanulj vagy friss kiadasu konyvbol, ugy gyorsabban es jobb tudast szerzel ingyen.
2017. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmire sem elég. Legalábbis alapos tudást nem ad. Persze pár technikai dolgot meg tudsz tanulni meg tanár mellett komolyabbnak tűnő dolgokat összehozni, de az egész szemlélethez és gyakorlathoz több idő kell. Alapoknak és elinduláshoz nem rossz, de önmagában semmit sem ér.
2017. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
450ezer forint lenne a tanfolyam plusz 70ezer vizsgadíj. Az a baj 4 műszakban dolgozok így nappali nem nagyon tud szóba jönni más értelmeset meg nem nagyon tálaltam itt miskolc közelében. Egyetemen gondolkoztam még levelezőin csak félek belekezdeni ill. érettségim se sikerült túl jól nem tudom egyáltalán felvennének-e akkoriban nem gondoltam még hogy egyetemre fogok menni. 25 éves vagyok meg azt hiszem nincs túl késő a pálya váltáshoz.
2017. aug. 3. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok

Mondom, hogy lenyúlás! Fél milla a semmiért? Nehogy beugorjál!!!!

Inkábbjelentkezz egyetemre vagy főiskolára . Ott megfelelő tudást fogsz kapni.

Ezt a "tanfolyamot" pedig felejtsd el!!!

Szívjon más!!!

2017. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barmikor ujra erettsegizhetsz amugy, ha erdekel annyira a tovabbtanulas.
2017. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább tanulj otthon. Könyvek, jegyzetek, illetve online is sok lehetőséged van pl coursera, udemy, udacity.
2017. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!