Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet a Gyakorikerdesek.hu...

Lehet a Gyakorikerdesek.hu oldalon fejlesztést vállalni?

Figyelt kérdés

Szerintem ráférne 1-2 újítás (főleg UX és UI). Pl. reszponzív kinézet, notification-ök, kérdések/komentek szerkesztése, formázás, kép/videó beszúrás stb.


Szabadidőmben szívesen segítenék...


Van rá lehetőség? :)



2017. aug. 28. 12:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Jó ez így, a gagyisága adja a sármját.
2017. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is bejon a fapadossaga, nem kell csicsazni.
2017. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy fejleszto ceg oldala, ha nem szarnák le teljesen akkor korszerusitenek maguktol.
2017. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De ha leszarják akk minke törölgetik a nekik nem teccő kérdés/kommenteket?
2017. aug. 28. 13:05
 5/32 anonim ***** válasza:
63%

1. Annak ellenére, hogy gagyi a kinézete, nincs sok szolgáltatása, elég magas látogatási adatot ér el: [link]


2. Van egy mondás: "ami működik, azt ne piszkáljuk".

Ennek szellemében gyanítom a Webminute sem feccöl bele túl nagy erőforrást - mivel igény sem jelentkezik a közösség részéről (mivel itt "névtelenek" az egyének, így valódi közösség sem tud létrejönni - ellentétben az sg.hu-val, ahol külön fejlesztői topik van: [link] ).


3. Kedves kérdező, egyébként ha van ötleted, kezdd el! Csinálj egy frontend-példát, itt a közösség megvitatja, hogy tetszik-e, miben lehetne jobb, esetleg milyen dolgok lehetnének még benne, esetleg más fejlesztők is becsatlakoznak a dologba (Github?).

Ha a többségnek tetszik, lehet írni a Webminute-nak egy nyílt levelet, hogy valahogyan implementáljuk ezt a rendszerükbe.

2017. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem a webfejlesztok a moderatorok is.
2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Jó ez így ahogy van. A felülettel semmi baj, telefonon is elég gyorsan tölt és nem kell reszponzív felület mert egyszerűen túl fapados. Ami meg jó, azt ne bántsuk!
2017. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 tabaki ***** válasza:
94%

Ami pont annyit tud, amennyi kell, azt nem muszáj modernizálni.

Egy százéves kalapács még mindig kalapács, és ha eltörik a nyele, egy seprűnyélből faraghatsz neki újat. Egy kéregedzett svédacél, csőnyelű, mattított szilikonmarkolatú csodát jó eséllyel kidobhatsz öt év múlva. Annak ellenére, hogy a patinás külleme nem mindenkinek tetszik, szerintem a GyK igazán jól, rafináltan egyszerű ergonómiával lett kialakítva. Kép/videó bizony jó lenne, viszont gondolom, nyomban három nagyságrenddel dobná meg a tárigényt -- de csak addig, míg a talpraesett felhasználók YouTube kettőnek nem kezdik használni az oldalt („Szerintetek mit javítsak még ezen a 80 perces motivációs videómon?”). lehet, hogy egyszer eljön a csinosítás ideje, de szívből remélem, hogy lényegi változásokkal nem jár majd. Az én gyönge lelkemnek nem hiányzik még egy Iwiw-karriertörténet.

Egyébként meg ott az oldal alján a kapcsolat-cím, nem is egészen világos, hogy miért nem ott kereskedel az ötleteiddel.

2017. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell bantani, lassitott mobilnettel is pont jo hogy kvazi csak szöveg van.

Ma megprobaltam felmenni fmylife-ra telorolt, ahogy minden egyes blokk dinamkusan tölti a csicsa-pcsás hétterét hogy odakrjon 4 sort az valami röhej mennyire hasznalhatatlan :)

2017. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Van egy pici 4chanes romantikája. Én sem nyúlnék itt semmihez sem :D
2017. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!