Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet a Gyakorikerdesek.hu...

Lehet a Gyakorikerdesek.hu oldalon fejlesztést vállalni?

Figyelt kérdés

Szerintem ráférne 1-2 újítás (főleg UX és UI). Pl. reszponzív kinézet, notification-ök, kérdések/komentek szerkesztése, formázás, kép/videó beszúrás stb.


Szabadidőmben szívesen segítenék...


Van rá lehetőség? :)



2017. aug. 28. 12:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nekem mondhatni a "gyengém" a változás. Imádom, ha valaminek a dizájnja változik folyamat. Egyszerűen szeretem, ha a dolgok megújulnak, nem maradnak ugyanolyanok, egyre kifinomultabbak lesznek, persze kikötéseim vannak. Ha már változik, a funkcionalitást, egyszerűséget, gyors és erőforrás-takarékos működést ne hagyja el. Ezek jó szokások, általánosságban mindenki szereti (én nagyon is). Az alap koncepció, felépítése az oldalnak is maradjon, ha már változás érkezik, egy ilyesmi húzással a tősgyökeres GYK-sokat is meg lehetne fogni. Hisz gondolj bele, új felület, mégis ismerős környezet, hasonló működés. NEM, nem mondom ezzel, hogy változzon az oldal. Ezt csak így gondolom.


#16 az ötleted egyébként tetszik, jól néz ki, bár kis csiszolást igényel még (apró-cseplő dolgok, érdekes, de legalábbis oda nem illő ikonok).


Hogy a változás kérdésére is rátérjek. Szerintem a kinézettel semmi gond sincs. Nem bánnám, ha változna a felsorolt szempontjaim alapján, de valahogy az sem vág földhöz, hogy még nem változott meg a GYK kinézete. Jó így ahogy van, ha pedig valaha erre adják a fejüket a fejlesztők, várom örömmel. Mondhatni nekem semleges az álláspontom ez ügyben. Pár új funkciót mondjuk szerintem elviselne az oldal, de érthető, hogy a fejős tehenet meg tartják fejős tehénnek. Én sem csinálnék az oldallal semmit, ha szinte totál ingyen, anélkül, hogy sokat kéne áldoznom az üzemeltetésre, dőlne utána a pénz.

2018. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
!igen
2018. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!