Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet a Gyakorikerdesek.hu...

Lehet a Gyakorikerdesek.hu oldalon fejlesztést vállalni?

Figyelt kérdés

Szerintem ráférne 1-2 újítás (főleg UX és UI). Pl. reszponzív kinézet, notification-ök, kérdések/komentek szerkesztése, formázás, kép/videó beszúrás stb.


Szabadidőmben szívesen segítenék...


Van rá lehetőség? :)



2017. aug. 28. 12:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#17, #20: Havonta 250 millióan látogatják, a közel 9 éve létező imgur.com-ot

[link]

több milliárd megtekintést generál havonta.


Az alexa.com adatai szerint Amerikában az első 15, világszinten az első 50 oldal között van:

[link]

szóval nem egy kis vidéki pistike bt. képmegosztó oldalacskájáról van szó.

2018. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Attól hogy valami sok bevételt generál, és sokan látogatják, még lehet szar. Jelenleg nekem az a legnagyobb bajom, hogy nincs mobilra optimalizált reszponzív felülete. Illetve lehet hogy van, de akárhányszor rálépek mobillal, nem jelenik meg semmi. Most láttam rajta egy jópofa gifet, de nem tudom a linket átküldeni a barátnőmnek, mert ő az esetek 99%-ában mobil eszközön netezik, és ő bizony nem egy nyugodt természet, ha kap tőlem egy értékelhetetlen semmit, akkor a fejemhez vágja a palacsintasütőt. Mert ő nem fog belépni a beállításokba, hogy átállítsa a mobilos böngészőt desktop módra, és igazából én sem. Én inkább feltöltöm saját tárhelyre, és belinkelem azt. A fenti képnél nem is értem, hogy miért volt annyira fontos, hogy névtelen legyen.
2018. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg nekem az a legnagyobb bajom, hogy nincs mobilra optimalizált reszponzív felülete. Illetve lehet hogy van, de akárhányszor rálépek mobillal, nem jelenik meg semmi."

Most teszteltem egy Samsung Galaxy Core Prime készüléken a legfrissebb Firefox, Opera és Google Chrome böngészőkkel és mindegyiken tökéletesen működött.


Teszteltem a Google Chromium fejlesztő eszköztára által biztosított mobil-szimulátoron - ott is rendesen működik.


Teszteltem Browserstacken iPhone 6s-sel Lumia 930-al - ott is megy.


Szóval ha nálad nem megy, a készüléked és a böngésződ pontos típusának ismeretében keresd fel az imgur ügyfélszolgálatát és írd le a tapasztalatodat (mellékelhetsz képernyőképet is):

[link]

[link]

2018. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Na visszatérve az eredeti témára:

A vezetőség még nem válaszolt, hogy nyitottak lennének bárkitől is a fejlesztésekre... (akár pénzért akár ingyen).


Az előttem író kolléga változtatása eléggé teccetős.

2018. febr. 11. 19:35
 25/32 anonim ***** válasza:

#22: Csupán egy dologért az imgurra töltöttem fel a képet. Gyors. /* Egyébként van mobilos felületük. */


#24: Nem is hiszem, hogy fognak. Tényleg nem fognak hozzányúlni egy gyakorlatilag ingyen pénz forráshoz.


Pedig én is szívesen segítenék szabadidőmbe.

2018. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem Iphone 6S-sel és tökéletesen működik a képfeltöltő oldal mobil verziója.
2018. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 tabaki ***** válasza:

Hát, mondhatom, igen kínos az elmaradott lelkemet pőrén, egy szál vaskalapban felfednem, de én bizony nem rokonszenvezem annyira a bemutatott vázlattal. Ha nem tapasztalnám a rap-zenétől a mangán át az izom+mágia grafikákig, hogy minden ütősebbre sikerült divat évtizedekre rendezkedik be, mint hajdan az ideiglenesen hazánkban állomásozó szovjet csapatok, akkor most az mondanám: Ez a trendi flat stílus évekkel ezelőtt megérett az outlet-minősítésre. Mivel azonban már minden kattingatós honlapszerkesztőben ez az alap, sajnálatosan bizonyos, hogy még évekig ujjal mutogathatnak arra, aki mással is beéri. Igen, nagyon tetszetős a terv letisztultsága, a finom színdinamika, a további analfabétákat csalogató ikonok, ez a szép, stílussemleges megjelenés már sokszorosan bizonyított minden területen, a gyülekezeti hírektől a húsiparig.

De nem tudom... Ehhez képest számomra a GyK együgyűségében is karakteres sufniretrója kifejezetten szerethető. A szimpla oldalszerkezet, a fantáziátlan színek, a szövegek már-már szégyenletesen hétköznapi betűi, amelyeknek az olvashatóság az egyetlen erénye, a főcímek vállalhatatlan kirakatrendező-betűtípusa, meg a régi Ikarusz-buszokat idéző „díszítőelemek” mind kevesebbet mutatnak a felszín mögött megbízhatóan ketyegő szerkezetnél. Nekem ez a kisszerűség teszik, valahogy rokonnak érzem azzal a honi barkács-mentalitással, ami a kredencfiókból meg egy hajszárítóból halfiléző készüléket tud összetákolni a pecás sógor szülinapjára. Tán még sugallja is, hogy itt, ha nem is professzionális szinten, de majdcsak kiokoskodunk valamit a problémákra. Ha rajtam múlna, maradhatna ez a dizájn ítéletnapig.

2018. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én iPhone 4S-en néztem Safari, Dolphin, és Chrome böngészővel, és egyikkel sem működik. Tény hogy nem egy mai mobil, de az, hogy 5 képet nem tudnak megjeleníteni html-ben, hogy legalább ennyire kompatibilis legyen visszafelé, azért az vicc.
2018. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

@27: "Nekem ez a kisszerűség teszik, valahogy rokonnak érzem azzal a honi barkács-mentalitással, ami a kredencfiókból meg egy hajszárítóból halfiléző készüléket tud összetákolni a pecás sógor szülinapjára."

Tűpontos. Egy picurka kiegészítés: ahogy belépsz az oldalra, szinte látod, ahogy a sufni back-end kikeresi a azonosító/jelszó párost a password.txt file-ból. :D

2018. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt a kérdést inkább az üzemeltetőkhöz intéznéd? Mert azon túl, hogy láthatóan mindenkinek megfelel az oldal úgy ahogy van, eléggé idegesítő, hogy kb havonta kiemeled ezt a szart. :)
2018. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!