Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan gyakoroljam a Javát?

Hogyan gyakoroljam a Javát?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a probléma, hogy nem tudom, hogy mit tanulja vagy hogyan ... de nem nagyon tudom gyakorolni.


Az interneten többnyire vagy túl könnyű vagy túl nehéz feladatok vannak. Jobb lenne, ha elkezdenék Android fejlesztést tanulni, hogy valahol gyakorolhassam a tanultakat?

Vagy tudtok egy olyan oldalt ajánlani ahol jó feladatok vannak, minden szinten.

(Angol nyelvűt ha lehet)



2017. szept. 28. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talalj ki valamit, ami kozel all hozzad, pl. ha szeretsz sudokut oldani, akkor irj hozza egy megoldoprogramot, aztan talalj ki hozza uj funkciokat, pl. irj meg egy komplett jatekot, ami a "Feladas" gombra kattintva megoldja neked, mentse el a felig kesz megoldast, stb.

Az Androiddal csak akkor kezdenek el foglalkozni, ha a Java alapjai mar jol mennek.

2017. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Martyr2's Mega Project List.


Vagy keress egy Open Source, vagy nem hivatalosan kiszivárogtatott forráskódú játékot/programot, és módosítsd, bár Java nyelven nem tudom vannak-e jók.

2017. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!