Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML-en van fájlkezelés?

HTML-en van fájlkezelés?

Figyelt kérdés

Van egy Nodemcu eszközöm ami wifi képes és sd-kártyáról futtatok egy webszervert.

Egy olyan webszervert akarok létrehozni amin szerepel egy olyan parancs, hogy létrehoz egy txt-t és beleír valamit amit szeretnék.

Pl. a terv ez lenne, hogy: Futtatom az sd kártyáról az index.htm oldalt és ebben már szerepel az hogy egy gomb hatására az RGB színkódot kiírja egy txt-be, amit tárol az sd kártyán az index.htm mellett.


Ezt meg lehet oldani? Nem vagyok túl jó ebben, nekem sikerülhet?


2017. okt. 8. 20:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha C-ben írtál egy webszervert, akkor hogyhogy nem tudod mi az a post request? Mit csinál akkor az a web szerver???
2017. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem lehet-e vagy nem!

Én büszke vagyok magamra hogy idáig is eljutottam. Mindent saját magamtól csináltam kivéve az arduino mintaprogramjait,de az azért van, hogy használjuk.

Lehet hogy előbb futok mint megtanulok járni, de nem tudom miért kell elítélni és lenézni.

A kérdésre válaszoljatok vagy tartsátok akkor meg magatoknak.


Utolsó : igen valahogy csináltam egy webszervert anélkül hogy tudnám mi az a post request.

2017. okt. 10. 07:38
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor te egy istenverte zseni vagy :D :D :D
2017. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát, az az igazság, hogy máshogy nem lehet.

A HTML nem tud fájlkezelést. Pont.

A szervert kell felkészítened arra, hogy tudja fogadni a HTML oldalon elhelyezett form (beviteli mező + gomb) által küldött információt és aztán ezt le tudja menti txt-be vagy akárhová.

2017. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még mindig azt mondom, hogy ha már van egy ilyen okos eszközöd, mint a NodeMCU, akkor ki kellene használnod a lehetőségeit. Luaban kb. 20 sor ez a szerver, filekezeléssel együtt, ha tudod a C-t kb. egy nap megérteni a Lua-ból azt, ami ehhez kell és közben a szerver is kész.
2017. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Neki a C fekszik nem értitek???

Befeküdt neki a CÉ, ti meg jöttök itt mindenféle luával, mikor Ő webszervert írt anélkül, hogy tudná mi az a posztrikveszt.

Amatőrök vagyunk mi hozzá az a baj, valszeg nem értjük a kérdést sem.

2017. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Még egy dolog jutott eszembe: az a C nyelv, amin megírtad azt a szervert, az nem a Arduino C-szerű nyelve? Így kezdődik a kódod, hogy

#include <SPI.h>

#include <Ethernet.h>?

Mert akkor van egy jó hírem: azzal is csak kb. 20 sor :)

2017. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Írtam hogy a példaprogramból van az alapja...
2017. okt. 10. 22:16
 19/22 anonim ***** válasza:

"Írtam hogy a példaprogramból van az alapja..."

Milyen formában kapcsolódik ez a mondat BÁRMIHEZ is?

2017. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Érdekes módon ők miért tudtak értelmesen válaszolni erre a kérdésre?

Miért nem lehetett volna ennyit nekem leírni?

[link]


"If you are talking about browser javascript, you can not write data directly to local file for security reason. HTML 5 new API can only allow you to read files."


Ennyit kellett volna leírnia valakinek és nem szívni a vérét ...

Csak valószínűleg ti sem tudjátok mit csináltok, azért nem tudtatok válaszolni sem.

2017. okt. 17. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!