Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML-en van fájlkezelés?

HTML-en van fájlkezelés?

Figyelt kérdés

Van egy Nodemcu eszközöm ami wifi képes és sd-kártyáról futtatok egy webszervert.

Egy olyan webszervert akarok létrehozni amin szerepel egy olyan parancs, hogy létrehoz egy txt-t és beleír valamit amit szeretnék.

Pl. a terv ez lenne, hogy: Futtatom az sd kártyáról az index.htm oldalt és ebben már szerepel az hogy egy gomb hatására az RGB színkódot kiírja egy txt-be, amit tárol az sd kártyán az index.htm mellett.


Ezt meg lehet oldani? Nem vagyok túl jó ebben, nekem sikerülhet?


2017. okt. 8. 20:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Vérpistike!


1. A linkelt kérdés semmilyen formában nem hasonlít a Te kérdésedre. A kérdező egy teljesen jó, értelmes kérdést tett fel. Te csak katyvaszoltál minden egyes kommentedben valami teljesen értelmetlent.

2. A StackOverFlow egy szakmai fórum. Azért látod azt, hogy milyen sok a hasznos válasz, mert a tiédhez hasonló ostoba kérdéseket azonnal törlik és nyoma sem lesz.

2017. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

1, HTMLT-t kérdeztél, nem Javscriptet.

2, Amit szeretél volna megcsinálni, ahhoz gyakorlatilag nincs szükség fájlkezelésre.

3, Leírtam, hogy tudnád megoldani. Elnézést, ha nem volt érthető, feltételeztem, hogy valamit értesz hozzá.

4, Miután kiderült, hogy nem értesz hozzá, próbáltalak rávezetni, hogy mit kellene megtanulnod, hogy meg tudd csinálni.

5, Miután le merted írni, hogy c-ben írtál egy webszervert, az előzmények után mindenki joggal röhögött ki.

6, Tedd fel magadnak a kérdést: előrébb jutottál az eredeti feladat megoldásával, hogy olvastad a stackoverflows választ?

2017. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!